topovat ověřit
  • ID: 380795
  • vložené: 17.10.2023
  • 118x

Kaukazský ovčiak

  • Kaukazský ovčiak
  • na predaj
  • s PP,
  • Telince (Okres Nitra)

Vážení nadšenci a chovatelia plemena kaukazský ovčiak. Ponúkame Vám možnosť podieľať sa na rozvoji tohoto nádherného plemena. My, ako chovateľská stanica MILANOVSKII ROD Vám predstavujeme jedinečné krytie s ruským plemenníkom, ktorý je dočasne zapožičaný v Rumunsku z jednej z najprestížnejších ruských staníc Bairak Azskas.

Šteniatka narodené 22.9.2023.

Otec : CH.RUS, JCH.RUS, ClubCH.RUS, CH.RKF, GCH.RUS, JGCH.RUS, JClubCH.RUS – BAIRAK AZSKAS BOETS (CH RUS, GCH RUS, CHRKF, JCH RUS Daimond Kroun Taras x CH RUS, GCH RUS, CHRKF, JCH RUS Bairak Azskas Ya Tvoya)

Boets sa v Rumunsku nachádza len niekoľko mesiacov a my máme prvých jeho potomkov narodených tu v Európe! Pri výbere krycieho psa pre Bravuru sme sa pozerali na komplexnú kvalitu jedinca ako je zdravie, povaha, exteriér a genetický potenciál. Po exteriérovej stránke je Boets kompaktný, mohutný, výborne osvalený pes s veľkou medveďovitou hlavou. RTG vyšetrenie lakťových a bedrových kĺbov absolvoval s najlepším možným výsledkom DBK 0/0, DLK A/A a rovnako má aj ruský pracovný certifikát T1.

Matka: C.I.B, CH SR, CH HU, CH ČR, JCHSR, JCHČR, Klubová víťazka Maďarska, Srbska, 4X Česka – MILANOVSKII ROD BRAVURA
(MultiCH, CHRU, CHSR, GCHRU, CHRKF, JCH RU, ClubCHRU,SR Dabar II iz Aleksandrovoi Slobody x CH.SR Fazba Mount Chán)

Bravura je fena, ktorá dokázala obhájiť svoje nesporné exteriérové kvality vo všetkých okolitých štátoch. Momentálne sa zaraduje medzi najlepšie feny v Európe a my sme veľmi hrdí, že je to práve naša krvná lína. Jej povaha je preverená najlepším ruským figurantom Alexandrom Goncharovom. Vo svojom teritóriu stráži nekompromisne. RTG vyšetrenie dopadlo veľmi dobre bez nálezu s výsledkom DBK 1/1, DLK A/A. Tak ako môžete vidieť na fotografiách, Bravura je masívna fena s obrovskou hlavou a veľmi pekným voľným pohybom. Disponuje mimoriadne hustou dlhou srsťou, ktorá zvýrazňuje jej hrubý index kosti a mohutnosť. Našu Bravuru vystihujú slová ako inteligentná, milujúca, zdravá a spoľahlivá.

Sme presvedčení, že toto spojenie bude veľkým prínosom pre chovateľskú obec u nás aj v zahraničí. Pokiaľ chcete byť toho súčasťou aj vy, neváhajte sa nezáväzne informovať ! Určite nájdete Vášho vysnívaného psíka, či už ako plnohodnotného člena rodiny, alebo na stráženie Vášho majetku!

Interaktívny rodokmeň a videá rodičov nájdete na našich stránkach milanovskiirod.com

Cena: dohodou

plemeno: Kaukazský ovčiak
počet šteniat: 0 psov / 5 súk
typ inzerátu Predám psíka
preukaz pôvodu: s PP
vek psíka: 0 - 2 mesiace
dátum odberu: (17.11.2023) Ihneď
miesto odberu: Telince (Okres Nitra)
inzerent: Milan Polák
účet od: 17.03.2017