topovat ověřit
  • ID: 381358
  • vložené: 20.11.2023
  • 75x

Krásna fenka Doodla / Nepĺzne :-) / Vianočný škria

  • Pudel veľký, kráľovský
  • na predaj
  • bez PP,
  • Bratislava Lamač (Okres Bratislava IV)

Ahojte budúci majitelia :-)

Chcem vám predstaviť našu malú kučeravú lásku, šteniatko fenku - doodle , ktorá sa narodila 18.9.2023. Toto malé klbko je očkované s preukazom. Príbeh lásky medzi kráľovským pudlom (otec) a huskym (matka).

Šteniatko je čierne s bielymi labkami, bielym naprskom a neodolateľným bielym končekom chvosta. A jeho oči? Jedno je modro-čierne a druhé je úplne čierne, čo mu dáva ten správny obláčik roztomilosti!

Ale prečo si vybrať práve toto šteňa? Pretože nie je len malým šarmantom, ale aj verným spoločníkom, ktorý prináša do vášho domova radosť a lásku. Je to ako malý báječný kamarát, ktorý vás vždy upokojuje svojou prítomnosťou a hravosťou. Navyše vďaka svojej zdedenej kučeravej srsti po otcovi šteniatko nepĺzne a je hypoalergenne.

Naše šteňa prichádza s kompletným balíčkom radosti – očkovaním, odčervením a nekonečné množstvo lásky. Je to viac ako iba domáce zviera, je to nový člen rodiny, ktorý prinesie do Vášho života nekonečné šťastie.

Takže, čo hovoríte na to, stať sa súčasťou nášho príbehu lásky a zaobstarajte si toto roztomilé šteniatko Huskydoodle. Malý kúsok neba, ktorý vám bude robiť spoločnosť v každodennom živote!

Tešíme sa, že sa s Vami stretneme a predstavíme Vám toto malé stvorenie.


Skvelý darček na Vianoce! :-)

Psík vhodný hlavne do interiéru

V dospelosti stredne veľký psík.

Radi Vás u nás privítame a budeme radi ak zostaneme v kontakte a budeme vidieť ako šteniatko rastie :-) , šteniatko je zvyknuté na hygienu , šamponovanie , fenovanie - priam si to užíva :D


očkovaná s preukazom , veterinárne preventívne ošetrená , odčervená 3x , čipovaná

Cena: 500 EUR

plemeno: Pudel
varieta: Veľký, kráľovský
počet šteniat: 0 psov / 1 sučka
typ inzerátu Predám psíka
preukaz pôvodu: bez PP
vek psíka: 2 - 4 mesiace
dátum odberu: (20.11.2023) Ihneď
miesto odberu: Bratislava Lamač (Okres Bratislava IV)
inzerent: Doodle
účet od: 20.11.2023