topovat ověřit
  • ID: 383764
  • vložené: 14.04.2024
  • 177x

Šteniatka československého vlčiaka s PP na predaj

  • Československý vlčiak
  • na predaj
  • s PP,
  • Šumiac (Okres Brezno)

Československý vlčiak - šteniatka

Ponúkame šteniatka (psíky aj fenky) z nášho vrhu „B“ zo spojenia sučky Conny Vilhanov dvor a psa Bran Maeg Brano. Ev. č. krycieho listu: 66/2023 - (https://www.csv.sk/krycie-listy/).

Sučka Conny je vyrovnanej rodinnej povahy, víťaz vytrvalostnej skúšky SVP1, kde skončila na 1. mieste a získala titul CACT a rok na to po prvom vrhu „A“ u susedov v Českej republike na klubovej výstave ČSV v Bouzove v triede pracovnej sa umiestnila s najlepším možným ocenením V1 CAC. Týmto dokázala, že nie je len rýchla, ale aj krásna.

Psík Bran Maeg Brano má vynikajúci exteriér, je pýchou tohto plemena, o čom svedčí zápis z bonitácie, kde pri svojej neskutočnej výške 72 cm v kohútiku bol tento slovenský krásavec hodnotený s najlepším možným hodnotením P1, tj. výborný súlad so štandardom plemena Československého vlčiaka.

Zo spojenia týchto dvoch nádherných predstaviteľov nášho národného plemena máte možnosť ziškať šteniatko, a to už od 04.05.2024 kedy budú šteniatka pripravené pre nových majiteľov.

Tí z Vás, ktorých oslovilo slovenské plemeno ČSV natoľko, že by ste si spestrili, zmenili a spojili svoj život na niekoľko rokov s týmto úžasným psom, ktorý vzhľadom na jeho vlčí pôvod tak celkom psom ani moc nie je, neváhajte a kontaktujte nás.

Chovateľský servis samozrejmosťou.
Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=Zobraziť telefón; Vlk z Kráľovej holi

napísať email
Zobraziť telefón

Cena: 800 EUR

plemeno: Československý vlčiak
počet šteniat: 3 psy / 1 sučka
typ inzerátu Predám psíka
preukaz pôvodu: s PP
vek psíka: 0 - 2 mesiace
dátum odberu: (04.05.2024) Ihneď
miesto odberu: Šumiac (Okres Brezno)
inzerent: Vlk z Kráľovej holi
účet od: 14.04.2024