topovat ověřit
  • ID: 383878
  • vložené: 24.04.2024
  • 141x

Kaukazksý ovčiak

  • Kaukazský ovčiak
  • na predaj
  • s PP,
  • Telince (Okres Nitra)

Vážení nadšenci, chovatelia plemena Kaukazský ovčiak. Ponúkame Vám možnosť podieľať sa na rozvoji tohoto nádherného plemena. My, ako chovateľská stanica MILANOVSKII ROD Vám predstavujeme jedinečné spojenie nášho aktuálneho vrhu N.

Šteniatka narodené 10.4.2024. K odberu začiatkom júna.


Otec : MILANOVSKII ROD C PERUN Mount Ch (CH RUS, GCH RUS, CHRKF, JCH RUS, CLUB CH RUS, CH SR, CLUB CH SR Dabar iz Aleksandrovoi Slobody x CH SR, GCH SR Dia Mount Chán)
Pri výbere krycieho psa sme sa pozerali na komplexnú kvalitu jedinca ako je zdravie, exteriér a genetický potenciál. Po exteriérovej stránke je Perun veľmi vysoký, mohutný, výborne osvalený pes s veľkou medveďovitou hlavou, no klasických línií. RTG vyšetrenie lakťových a bedrových kĺbov absolvoval s najlepším možným výsledkom DLK 0/0, DBK A/A.

Matka: SLOVAKIA JUNIOR SPECIAL CLUB SHOW WINNER 2021, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER - MILANOVSKII ROD FERRARI (ICH, CH, JCH, ClubCH, SR, CH SRB, HU, CR, JCH CR Milanovskii Rod Bravura x ICH, CH SR, RO, UA, BEL, JCH UA, GCH UA Bairak Azskas Stepan)
Ferrari je už piata generácia psov, ktorých sme mali možnosť mať na svojom dvore, teda máme dokonale zmapované všetky povahové a zdravotné stránky cez materskú líniu. Povahovo je Ferrari hravá, priateľská a kontaktná, no vo svojom teritóriu stráži vynikajúco. RTG vyšetrenie dopadlo veľmi dobre, bez nálezu s výsledkom DLK 0/0, DBK B/B. Tak ako môžete vidieť na fotografiách, Ferrari je veľmi veľká, masívna fena s obrovskou hlavou. Disponuje mimoriadne hustou dlhou srsťou, ktorá zvýrazňuje jej hrubý index kosti a mohutnosť. Našu Ferrari vystihujú slová ako inteligentná, milujúca, zdravá a spoľahlivá.

Sme presvedčení, že toto spojenie bude veľkým prínosom pre chovateľskú obec u nás aj v zahraničí. Pokiaľ chcete byť toho súčasťou aj vy, neváhajte sa nezáväzne informovať ! Verím že nájdete Vášho vysnívaného psíka, či už ako plnohodnotného člena rodiny, alebo na stráženie Vášho majetku!
Interaktívny rodokmeň

https://www.pedigreedex.com/pedigree/id-1758752?gen=3

Viac informácií o nás na https://www.milanovskiirod.com/

Cena: dohodou

plemeno: Kaukazský ovčiak
počet šteniat: 4 psy / 5 súk
typ inzerátu Predám psíka
preukaz pôvodu: s PP
vek psíka: 0 - 2 mesiace
dátum odberu: (08.06.2024) za 11 dňov
miesto odberu: Telince (Okres Nitra)
inzerent: Milan Polák
účet od: 17.03.2017