topovat ověřit

Psie videá

Psie videá - vtipné, náučné - všetko o psej tematike

  • 578x

Ako spoznáte, že vás pes naozaj miluje

100%

Gregory Burns, vedec a autor mnohých publikácií, má päťstupňový test na odhalenie toho, ako je váš pes lojálni. Testovanie podstúpil aj tento trojročný žltý labrador. A v čom to spočíva? Napríklad v tom, ako sa čtvernožec chová potom, čo sa najedol. Ale napríklad aj v tom, kde pravidelne spáva alebo ako reaguje, keď práve prichádzate domov. Súhlasíte? Je to rozumný test, spoznáte všetko hneď!

  • 227x

Sliepka, ktorá si myslí, že je pes

0%

Táto sliepka má zaujímavú predstavu. Čierne pierka ju oprávňujú myslieť si, že je psom. Bola azda psom v minulom živote? Stráži svoju majiteľku v americkom štáte West Virginia deň čo deň a žije s ňou normálne v dome. Odpočíva s radosťou na plážovom ležadle v bazéne, ale aj nakukuje do chladničky, čo je tam dobré. Videli ste snáď už niekedy predtým niečo také?

  • 295x

Zaklínač psov

0%

Tento muž je priamym pokračovateľom Montyho Robertsa. Doslova a do písmena zaklínač psov. Dvadsaťtriročný Augusto De Oliveira má doma v americkom mestečku Hyannis svorku nemeckých ovčiakov. Nemá s nimi problém, idú s ním všade a poslúchajú ho na slovo. Ide o verné plemeno, s ktorým má mladík skúsenosť doslova od plienok, v rodnej Brazílii vychoval už desiatky psov.

  • 128x

Psí kuchár

0%

Trochu vody v štýlovom pohári, lahodné špagetky, zelenina, všetko ako má byť, aby bol psík spokojný. Dnes mal toho veľa na práci a mohol by si trošku zarelaxovať nad plným tanierom, no nie? Psie chute sú podobné ako ľudské a je pravdou, že táto zdravá desiata nikomu neuškodí. Ešte slušné oblečenie, obrúsok pod ňufák a môže sa ísť smelo stolovať - je to vlastne jednoduché!

  • 80x

Psie preteky na surfoch

0%

Výročné preteky na zaplnenej pláži, ktorá sleduje psie zápolenie. Viac ako sedemdesiat štekajúcich pretekárov uprostred vĺn. Záchranné vesty nesmú chýbať, ale nebojte - skúsení harcovníci dobre vedia, ako na to! Prezrite si fotografie chrtov, čiváv a buldočkov, ktorí sa rozhodli pretekať a získať zlatú medailu. Alebo myslíte, že by záverečná odmena mohla byť aj v podobe hutnej klobásky?

  • 118x

Priateľstvo psa a myšky

100%

Veľký pes a malá myš. Priatelia na život a na smrť, ktorí sa delia o pelech a jedlo. Naozaj roztomilé! Sučka Ellie May a myšiak Chong, aj týchto dvoch od seba nič nerozdelí. Aj napriek tomu, že je ich veľkosť dosť odlišná, sa navzájom rešpektujú a doslova zbožňujú. Síce je to bez slov, ale pozrite sa sami, ako taká láska myši a psa vyzerá. Ľudia sa ešte majú v niektorých prípadoch naozaj čo učiť...

  • 186x

Chrápajúci pes

0%

Starostlivosť o vzhľad zaberá mačkám veľa času, ešte viac toho však prespia. Musia si však zvoliť priority, najmä ak žijú v domácnosti ešte s drobnou čivavou, s ktorou sa delia o pelech. A majú naozaj pekne rozdelené úlohy, kocúrik sa stará o kožúšok a pes chrápe skoro ako starý chlap. No dobre, až také zlé to zase nie je, ale rozhodne je to poctivé psie chrápanie. Vypočujte si to sami, ale to budeme musieť s kamerou bližšie!

  • 160x

Najväčšia sučka na svete

20%

Sučka Lizzy, ktorá pochádza z mesta Great Dane na Floride, má 38 palcov (96 centimetrov) v kohútiku. Podľa Guinnessovej knihy rekordov ide o vôbec najvyššiu sučku na svete. S váhou 160 libier sa tiež nemá za čo hanbiť, jej majiteľ Greg musí byť veľmi pyšný. Jediné šťastie, že žije v celkom veľkom rodinnom dome, do našich stiesnených panelákov by sa asi naozaj veľmi nezmestila. Pozrite sa sami, aké to je, keď máte doma maxipsa.

  • 121x

Malý psík proti levíčatám

0%

Keď ste šteňa, pôsobíte možno dosť bojazlivo, ale opak je samozrejme pravdou. A nenechať sa odradiť svorkou malých levíčat? Áno, aj to je možné. Prečo by vlastne mali na dané miesto vôbec chodiť, malé šteniatko si tú hoduje a nechce byť nikým rušené. Ak by sa snáď niekto opovážil, tak ho svojím detským štekotom ihneď zaženie na útek, nech už by to bol ktokoľvek. Naozaj nemieni ustúpiť ani o kúsok, čo sa určite presvedčíte so smiechom sami!

  • 137x

Skvelá hra na schovávačku

0%

Psíci sa hrajú radi, pokojne by to vydržali celý deň - teda za predpokladu, že majitelia na nich budú mať čas. Schovávačka je obľúbená hra mnohých generácií, a keď ju naučíte psa, budete mať o zábavu postarané. Podobne ako v tomto prípade, keď sa majiteľka schová nečakane za dvere a tak nejako nie je vystopovaná. Pes skutočne nepredpokladá, že by mohla byť práve tam a hľadá ju po celom dome! Kde vlastne tá majiteľka je?