topovat ověřit

Psie videá

Psie videá - vtipné, náučné - všetko o psej tematike

  • 118x

Naučte svojho psa 3 obľúbené triky

80%

Chceli by ste svojho psíka naučiť niečo nové v pohodlí domova? Pozrite sa na toto video s podrobným návodom, ako naučiť robiť psa mŕtveho, ukloniť sa a hanbiť sa. Každý bude tieto triky obdivovať.

  • 93x

Vyrobte svojmu psíkovi brlôžok alebo známku

0%

Chcete mať pre svojho psíka originálne vybavenie? Niektoré veci si môžete vyrobiť sami v pohodlí domova. Skúste vytvoriť praktický brlôžok, hračku, škatuľu na hračky alebo napr. štýlovú známku na obojok.

  • 69x

Ako prebieha posudzovanie v kruhu

0%

Chystáte sa na výstavu a neviete, čo vás v kruhu čaká? Pozrite sa na toto video, ktoré vám priblíži, ako prebieha posudzovanie na výstave a ako môžete psíka skvele pripraviť.

  • 72x

Čo by nemalo chýbať vo výbave žiadneho majiteľa psíka

80%

Život s maznáčikmi je plný radosti, ale psí kamoši vyžadujú tiež nejakú starostlivosť a starosť. Prinášame vám 15 noviniek, ktoré vám uľahčia spoločné súžitie.

  • 88x

Pozrite sa, ktoré psie filmy nesmiete vynechať

0%

Každý milovník psov má rád filmy o maznáčikoch. Myslíte, že už ste videli všetky psie filmy? Mrknite sa na top 10 vysoko hodnotených a možno zistíte, že ste na omyle a môžete to hneď napraviť.

  • 76x

Videonávod, ako správne vyčistiť psíkovi uši

100%

Vyčistiť uši psíkovi môžete nechať u veterinára. Nechce sa vám nikam chodiť? Pozrite sa, ako sa dajú ušká vyčistiť i v pohodlí domova. Je to jednoduché, zvládne to každý.

  • 589x

Ako spoznáte, že vás pes naozaj miluje

100%

Gregory Burns, vedec a autor mnohých publikácií, má päťstupňový test na odhalenie toho, ako je váš pes lojálni. Testovanie podstúpil aj tento trojročný žltý labrador. A v čom to spočíva? Napríklad v tom, ako sa čtvernožec chová potom, čo sa najedol. Ale napríklad aj v tom, kde pravidelne spáva alebo ako reaguje, keď práve prichádzate domov. Súhlasíte? Je to rozumný test, spoznáte všetko hneď!

  • 234x

Sliepka, ktorá si myslí, že je pes

0%

Táto sliepka má zaujímavú predstavu. Čierne pierka ju oprávňujú myslieť si, že je psom. Bola azda psom v minulom živote? Stráži svoju majiteľku v americkom štáte West Virginia deň čo deň a žije s ňou normálne v dome. Odpočíva s radosťou na plážovom ležadle v bazéne, ale aj nakukuje do chladničky, čo je tam dobré. Videli ste snáď už niekedy predtým niečo také?

  • 315x

Zaklínač psov

0%

Tento muž je priamym pokračovateľom Montyho Robertsa. Doslova a do písmena zaklínač psov. Dvadsaťtriročný Augusto De Oliveira má doma v americkom mestečku Hyannis svorku nemeckých ovčiakov. Nemá s nimi problém, idú s ním všade a poslúchajú ho na slovo. Ide o verné plemeno, s ktorým má mladík skúsenosť doslova od plienok, v rodnej Brazílii vychoval už desiatky psov.

  • 135x

Psí kuchár

0%

Trochu vody v štýlovom pohári, lahodné špagetky, zelenina, všetko ako má byť, aby bol psík spokojný. Dnes mal toho veľa na práci a mohol by si trošku zarelaxovať nad plným tanierom, no nie? Psie chute sú podobné ako ľudské a je pravdou, že táto zdravá desiata nikomu neuškodí. Ešte slušné oblečenie, obrúsok pod ňufák a môže sa ísť smelo stolovať - je to vlastne jednoduché!