topovat ověřit

Psie videá

Psie videá - vtipné, náučné - všetko o psej tematike

  • 1 390x

Ideme k veterinárovi so šteňaťom aj starším psom

100%

Rovnako ako dieťa má detského a dospelý človek obvodného lekára, tak každý psík by mal mať svojho veterinára, ktorého navštevujete preventívne, ale aj v prípade nečakaného problému. A ako taká návšteva prebieha? Pozrite sa na video.

  • 1 984x

Šikovné psy plnia povely na jednotku

40%

Psy sú veľmi učenlivé, a aj keď je každé plemeno iné, tak sa zvládajú naučiť mnoho povelov, z ktorých sa vám môže zatajiť dych. Pozrite sa na skvele vycvičené psy v tomto videu. Budete sa diviť, čo všetko zvládnu.

  • 848x

Ako prebieha návšteva v psom salóne?

100%

Majitelia psíkov, ktoré sa pravidelne strihajú, salón iste dôverne poznajú. Mnoho pánov okolo nich iba chodí, ale vo vnútri nikdy neboli. V tomto videu sa môžete pozrieť na to, ako taká návšteva salónu prebieha a čo vás čaká.

  • 3 222x

Ako naučiť psa počúvať aj na voľno

80%

Pozná to každý psičkár, dokiaľ je s vami psík spojený vôdzkou, tak počúva dobre. Ale hneď ako odopnete karabínku, tak nevidí, nepočuje a robí si, čo chce. Pozrite sa na toto video, kde sa dozviete niekoľko tipov, aby váš pes počúval aj na voľno.

  • 2 546x

Šteniatka robia zábavné veci

100%

Šteniatka dokážu byť veľmi vtipné. Isto to sami poznáte a spomínate na to, čo vaše psíky vyvádzali, keď boli ešte malé. Pozrite si video a spomeňte si na tú šteňaciu dobu, zaručene sa zasmejete.

  • 1 226x

Test psích hračiek na dvoch psoch

100%

Väčšina psov miluje hračky, a to nielen v šteňacom veku, ale i v dospelosti. Poznáte psa, ktorý by nerád aportoval? My nie, tak sa pozrite na toto video a zistite, aké hračky majú u psíkov najväčší úspech.

  • 1 526x

Vtipné previnilé psy

60%

Všetci páni veľmi dobre vedia, ako sa ich psíky dokážu tváriť, keď niečo spravia. Pozrite sa na vtipné video 10 najprevinilejších psov, zaručene vás rozosmejú.

  • 2 367x

České národné plemená psov

80%

Pre väčšinu krajín sú typické určité plemená psov a inak na tom nie je ani Česká republika. Máme dokonca 7 psích plemien. Pozrite sa na video a zistite, o aké psy ide.

  • 1 438x

Je československý vlčiak plemeno pre vás?

100%

Obdivujete "vlčie" psy a vybrali ste si československého vlčiaka, ale nie ste si istý, či je to vhodné plemeno pre vás? Pozrite sa na toto video a dozviete sa klady i zápory.

  • 2 562x

Všetko o malých plemenách

100%

V dnešnej dobe existuje mnoho psích plemien a každé z nich je niečím špecifické. Malé psy sú unikátne hneď v niekoľkých bodoch. Pustite si video a dozviete sa o nich viac.