topovat ověřit

Psie videá

Psie videá - vtipné, náučné - všetko o psej tematike

  • 49x

Odmietanie jedla od cudzích ľudí

100%

Každý pánko chce mať poslušného psíka, s ktorým sa nemusí báť ísť von medzi ľudí. Naučiť psa nebrať si jedlo od cudzích, alebo zbierať náhodné dobrôtky v parku je veľmi užitočné.

  • 27x

Vtipné pripoviedky milovníkov psov

100%

Všimli ste si, že od tej doby, čo ste si kúpili psa, sa trochu pozmenil váš slovník? Psičkári sa dokážu baviť o množstve vecí, a to aj o tých, ktoré nie sú pre bežnú konverzáciu práve typické.

  • 35x

I maznáčikovia sa môžu stať hrdinami

100%

Maznáčikovia sú citliví na rôzne veci a dokážu spoznať to, čo si my ľudia nie sme schopní všimnúť. Mnohokrát už pomohli svojim pánom z nepríjemných situácií a alebo im rovno zachránili život.

  • 38x

Tretie pokračovanie filmu Bella a Sebastián

100%

Obľúbili ste si filmy o chlapcovi Sebastiánovi a jeho veľkom, ale dobrom psovi Belle? Tak by vám rozhodne nemal uniknúť tretí diel a ich ďalšie dobrodružstvá. Pozrite sa, ako to všetko dopadne.

  • 32x

Ako je to s psími množiarňami?

100%

Ďalší diel obľúbeného Psieho radcu, ktorým sprevádza Patricie Solaříková. Tentoraz sa bude venovať tematike množiarní a prizvala si k tomu rovno dve hostky, ako prvú hereckú kolegyňu Janu Bernáškovú a ďalšou hostkou je pani Václava Brabcová – predsedníčka spolku na ochranu zvierat.

  • 35x

Zásah psích záchranárov

100%

Premýšľali ste niekedy o tom, aká náročná je práca psieho záchranára? Pozrite sa, ako špeciálne cvičené psy hľadajú obete v sutinách a dokážu zachrániť ľudské životy. Dozviete sa tiež, ako ich práca prebieha a na čo všetko si musia záchranári dávať pozor.

  • 62x

Dogfrisbee: ako na to?

80%

Páči sa vám psí šport dogfrisbee a radi by ste to vášho psíka tiež naučili? Pozrite sa na toto video a zistite, ako na to. Dozviete sa, aký lietajúci tanier vybrať a ako začať, aby ste psíka dostatočne motivovali a bavilo ho to. Dôležité je, naučiť ho, že musí tanier chytať ešte vo vzduchu!

  • 22x

Pokračovanie filmu Bella a Sebastián

100%

Opäť sa vraciame za hrdinami Bellou a Sebastiánom do úchvatného prostredia Álp. Je po vojne a život sa vracia do starých koľají. Za Sebastiánom sa vracia Angelina, ktorú vždy vnímal skoro ako matku, ale lietadlo s ňou spadne. Angelina sa stratila v divočine a Sebastián sa ju bude snažiť nájsť.

  • 43x

Život psičkára

100%

Pokiaľ patríte medzi psičkárov, tak sa iste v tomto videu spoznáte. Pozrite sa na to, čo všetko urobíme pre našich štvornohých maznáčikov, ale sami sebe odoprieme. Často utrácame za psie novinky, ale na sebe šetríme, pripravujeme psíkom dobroty, zatiaľ čo sami si dáme len rožok a mnoho ďalšieho.

  • 43x

Austrálsky ovčiak: portrét plemena

100%

Obdivujete australákov? Pozrite sa na toto video, dozviete sa niečo o jeho histórii, a tiež prečo sa plemenu vraví austrálsky ovčiak. Ide o veľmi aktívne a učenlivé plemeno, ktoré miluje agility, dog frisbee, poslušnosť, pasenie aj ďalšie psie športy. Má milú, veľmi priateľskú a nekonfliktnú povahu a skvele sa hodí do aktívnej rodiny.