topovat ověřit

Psie videá

Psie videá - vtipné, náučné - všetko o psej tematike

  • 68x

Ako to vyzerá, keď žijete so psom alebo bez neho

0%

Premýšľate, ako by bolo fajn, ak by ste ráno nemuseli hneď po prebudení bežať venčiť? Pozrite sa na video, ako by vyzeral život bez psa. Iste sa zhodneme, že by bol proste prázdny a hlavne by ste si užili menej zábavy.

  • 52x

I malé plemeno sa dá cvičiť

0%

Krysiarik Guliver je veľký šikovník, pozrite sa, čo všetko sa môže i malý psík naučiť, keď sa s ním pracuje. Okrem trikov zvláda i poslušnosť, výstavy i stopy.

  • 30x

Veterinár radí, ako na prvú pomoc

20%

Aj keď to nikomu neprajeme, tak každému sa môže stať, že bude potrebovať psovi poskytnúť prvú pomoc, preto je dobré vedieť, ako na to, pretože nie vždy ste v blízkosti veterinárnej ordinácie, aby mohol veterinár hneď zakročiť.

  • 17x

Knihy o psoch

0%

Uvažujete o tom, že by ste si radi kúpili nejakú knihu o psoch, kde by ste sa dozvedeli niečo nové o výcviku, výchove, športovaní so psami či napr. kŕmení? Pozrite sa na toto video, kde nájdete tipy na niekoľko titulov z kynologickej literatúry.

  • 12x

Chráňte domácich maznáčikov proti parazitom

0%

Sezóna vonkajších parazitov už začala, kliešťa alebo blchu si môže váš pes priniesť z akejkoľvek prechádzky, a preto je potrebné sa proti týmto škodcom brániť použitím vhodných antiparazitík. Pozrite sa, aké môžete vybrať.

  • 20x

Otlačok tlapky: spomienka na štvornohého miláčika

0%

Vyrobte si originálnu spomienku na vášho psíka, a to otlačok tlapky. Je to jednoduché, zvládne to každý a jedinečná pamiatka na vášho psieho parťáka je na svete.

  • 64x

Ako správne vychovať a cvičiť psa

60%

Ďalší diel Psieho radcu s milovníčkou psov Patriciou Solaříkovou, v ktorom sa zameriava na výchovu a výcvik psa. Viete, aký je medzi týmito pojmami rozdiel a ako psíka správne socializovať alebo aký cvičák si vybrať? Pozrite sa na video.

  • 42x

Aké problémy poznajú všetci psičkári?

0%

Ako spoznáte, že ste ten správny psičkár? To je jednoduché, pozrite sa, aké "problémy" so sebou súžitie so psom prináša a pokiaľ sa v nich spoznáte, tak nie je o čom pochybovať. :)

  • 153x

Na čo všetko sa zamerať pri výbere šteňaťa

100%

Plánujete si kúpiť šteniatko? Pozrite sa, čo by ste mali pred samotnou kúpou zohľadniť a ako si vybrať to pravé plemeno pre vás. Ďalej sa dozviete, na čo sa zamerať pri voľbe chovateľa a čo od neho očakávať.

  • 30x

Pokračovanie Psej duše tento rok v kinách

0%

Videli ste Psiu dušu s Baileym v hlavnej role? Tento rok sa dočkáme pokračovania, ktoré bude čoskoro v kinách. Každý psík má svoje poslanie a Bailey sa znovu narodí pre Ethanovu vnučku CJ.