topovat ověřit

Psie videá

Psie videá - vtipné, náučné - všetko o psej tematike

  • 10x

Obľúbené psie športy

0%

Poznáte rôzne kynologické disciplíny, ktorým sa môžete s vaším psom venovať? Psie športy – to nie je iba dogdancing čiže tanec so psom a skákanie cez prekážky vo forme agility. Existuje mnoho rôznych aktivít, poznáte obedience alebo coursing? Pozrite sa na obľúbené športy.

  • 3x

Ako správne cvičiť psa

0%

Plánujete kúpu nového člena rodiny a neviete, ako ho začať cvičiť? Pozrite sa na toto video, nielen že sa dozviete, kedy je vhodná doba na výcvik šteňaťa, ale tiež ako s tým začať tak, aby to šteniatko bavilo a udržali ste si jeho pozornosť. Ale pozor, najskôr je nutné vychovávať a socializovať!

  • 19x

Aké psie plemená sú najrýchlejšie?

100%

Premýšľali ste niekedy, aké psie plemená patria k tým najrýchlejším? V rebríčku samozrejme nájdete chrtov a iné lovecké plemená, ale niektorí zástupcovia plemien vás možno prekvapia. Pozrite sa na video a zistite, či doma nemáte skvelého bežca a ani o tom neviete.

  • 18x

Šteňa a dospelák: pred a po

0%

Nádherné video, ktoré zachycuje, ako vyzerajú šteniatka mnohých plemien a aký je potom vzhľad dospelého predstaviteľa plemena. Niekedy by ste iba ťažko uhádli, čo z malej roztomilej guľôčky vyrastie. Prezrite si video a schválne, či tam bude i vaše plemeno.

  • 65x

Roztomilým šteniatkam nemožno odolať

100%

Všetky šteniatka sú roztomilé a nejde im odolať. Pozrite sa, ako dokážu vtipne reagovať na situácie, ktoré nepoznajú a sú pre ne nové. Rozhodne sa pobavíte. Ako to dopadne keď vrh šteniatok počuje húkačku a čo keď pustíte fén? Len si spomeňte, ako vaše šteniatko reagovalo na prvé zapískanie hračky.

  • 50x

Zaujímavé fakty o maznáčikoch

100%

Väčšina domácich maznáčikov má nejaký anatomický rys či chovanie, vďaka ktorému sú veľmi zaujímavé. Niekedy môže ísť i o genetickú anomáliu. Zaujíma vás, za akých podmienok sa z korytnačích vajíčok vyliahnu samce a kedy naopak samičky? Alebo či pes vidí čiernobielo? Pozrite si video.

  • 61x

Najmenšie psie plemená

100%

Každé plemeno je niečím typické – povahou, veľkosťou či vlastnosťami. Prepadli ste kúzlu trpasličích plemien psov? Ich hlavným pozitívom je malá veľkosť, vďaka ktorej môžete vziať psíka všade so sebou. Pozrite sa, aké plemená patria na svete k tým úplne najmenším.

  • 38x

Guinessova kniha rekordov: najchytrejší pes

0%

Psy sú veľmi inteligentné a dokážu sa naučiť neuveriteľné množstvo povelov a trikov. Vďaka svojmu citlivému čuchu vyhľadávajú drogy, zachraňujú ľudí v lavínach, ale vedia i zadržať útočníka. Cvičiť ich môžete tiež iba pre radosť a zvládnu toho skutočne veľa. Pozrite sa, čo všetko vie najchytrejší pes na svete.

  • 53x

Najväčšie psy sveta

0%

Existuje mnoho psích plemien a rovnako ako niektoré sú miniatúrne, iné naopak doslova obrie. Na svete je hneď niekoľko psích rekordmanov, ktorí sa môžu pýšiť kohútikovou výškou viac ako jeden meter a hmotnosťou aj viac ako 100 kg! Pozrite sa na najväčšie plemená i konkrétne psy.

  • 58x

Ako na to: povel popros

100%

Naučiť psa základné povely by mala byť samozrejmosť a povinnosť každého pána, aby mohol svojho štvornohého kamaráta dobre ovládať. Ale učenie rôznych trikov je zábavou pre psy i pánov. Začínate a radi by ste, aby váš psík vedel efektne poprosiť? Pozrite sa, ako na to.