topovat ověřit

Psie videá

Ostatné - psy v reklame

  • 138x

Domáce maškrty pre psíkov

100%

Vianoce sa blížia a okrem tradičných cukroviniek môžete upiecť aj niečo netradičné, a to maškrty pre vašich psích miláčikov. Vo videu nájdete niekoľko tipov, ale môžete zapojiť svoju vlastnú fantáziu a upiecť psíkovi dobrotu z jeho obľúbených surovín.

  • 351x

Priateľstvo koňa a psa

100%

Dojemná reklama o neobvyklom priateľstve malého šteňaťa a koňa, ktoré nič na svete nemôže rozdeliť.

  • 944x

Priateľstvo nadovšetko

100%

O tom, že skutočné priateľstvo nepozná hraníc, rozpráva toto reklamné video. Hlavnými hrdinami videa sú poľovný pes a jeho kamarát orangutan. Okrem nich spot zachytáva mnohé netradičné priateľstvá vrátane kamarátskeho vzťahu slona so psom, slona s ovcou, psa s levíčaťom alebo psa s delfínom.

  • 518x

Puli v reklame

80%

Zástupca plemena puli, ktorý sám sebe pripomína mop na podlahu, je opustený. V noci spí na parkovisku, vo dne sa túla po meste. Závidí všetkým psíkom ich pánov. Zľutuje sa nad ním vodič kamiónu, ktorý rozváža limonádu dr. Pepper. Psíka si zamiluje!

  • 947x

Psie rande ako má byť

80%

Potom čo psík menom Dexter uvidí pútavé reklamy v televízore má jasno. Pozve svoju milú sučku Paige na rande do parku plného zábavy! Napíše jej sms, objedná lístky a hodí sa do gala. Očakáva Paige s košíčkom plným dobrôt, kvetinou v papuli a večerou.

  • 854x

Psík sa teší na vianočný darček

80%

Tento psík Vianoce prežíva. Na ozdobenej psej búde chystá ponožku na darčeky. Pripravuje aj sušienky a mlieko pre Santu, aby mal čo pod zub, keď prinesie darčeky. Psík na neho trpezlivo a dlho čaká, nakoniec zaspí. Santa mu medzitým nadelí vysnívaný darček.

  • 1 268x

Zoe a jej triky

80%

Border kólia Zoe so svojou majiteľkou rozhodne nezaháľa. Spoločne tvoria skvele zohraný tím. Každý nový kúsok pre Zoe predstavuje vítanú výzvu. Je to správna borderka, takže je poriadne akčná a svojimi skokmi takmer popiera zákony zemskej príťažlivosti.

  • 885x

Keď afgánsky chrt vytrie ostatným psom zrak

100%

Tvorcovia tejto reklamy využili bezkonkurenčne najvznešenejšie plemeno - afgánskeho chrta, k tomu, aby spropagoval svoj výrobok.