topovat ověřit

Psie videá

Vtipné videá - psy a deti

  • 266x

Nechcem sa prezliekať!

100%

Hovoriaci psík Misha, kto by túto postavu Youtube nepoznal, však? Tentoraz bude v hlavnej úlohe husky menom Lajka, čo je vlastne kamarátka. A myslíte si, že nevie rozprávať? Opak je pravdou, dokáže toho povedať celkom dosť. Napríklad si rázne prikáže, že jednoducho na Halloween kostým nechce. Bohužiaľ, jej to bude na nič. Jej malý majiteľ si síce myslí opak, pes však jasne dáva najavo svoje stanovisko. Nooo!

  • 163x

Ako pobaviť dieťa

0%

Fakt, že pes je najlepším priateľom človeka nemôže hádam nikto zaprieť. Na videu, ktoré sa chystáte pozrieť, prípadne ste ho možno už videli, je psík s dieťaťom sediacom v stoličke. Pes sa snaží chytiť do svojich zubov plastovú fľašu, ktorú mu dáva jeho majiteľ, a bábätko touto činnosťou obidvaja rozosmievajú. Aj keď je video krátke, je vtipné a roztomilé. Ostatne, posúďte sami.

  • 165x

Obrovská radosť zo psa!

0%

Len oblizne tvár a už to rozosmeje. Dieťatko v tomto videu bude určite v dospelosti veselá kopa, veď na kariéru zabávača trénuje doslova už od plienok. Záchvaty smiechu, ktoré chytá vedľa svojho psieho priateľa, rozosmejú aj mamičku. Nie je predsa od veci, keď sa bránica hýbe všetkým ľuďom v miestnosti - smiech predlžuje život a určite aj zvieratá sa nejako bavia a smejú, chovatelia by za to dali ruku do ohňa!

  • 129x

Futbalový pes

60%

Futbalisti by sa mali mať na pozore, pretože ich čaká obrovská konkurencia. Tento pes dokáže zakončovať štandardky lepšie ako väčšina tuzemských prvoligových útočníkov! A nepoužíva labky, ale ňufák, takže žiadne porušenie pravidiel nehrozí. Nakoniec, pes bude určite hrať len za byt a stravu, na čo by mu asi tak boli milióny papierikov, ktoré rovnako nevie, ako vlastne upotrebiť? Možno je to inšpirácia pre všetkých majiteľov futbalových tímov.

  • 864x

Hlasový súboj

80%

Toto je naozaj podarená dvojka. Malé dieťatko a sibírsky husky spolu tvoria báječné spevácke duo. Iste by sa bezchybne uplatnili aj pri vytí na Mesiac. Pes perfektne reaguje na každý zvuk, ktorý dieťatko vydá. Obaja si hlasový súboj náramne užívajú.

  • 707x

Zábava s bublinami

80%

Malá Molly sa môže potrhať od smiechu, ako jej psí kamarát Bennie praská bublifukové bubliny.

  • 747x

Vzbura psov

80%

Áno, psi sú naozaj najlepším priateľom človeka, aj keď niekedy to tak nevyzerá.