topovat ověřit

Psie videá

Kynologické aktivity

  • 3 005x

Ako naučiť psa počúvať aj na voľno

80%

Pozná to každý psičkár, dokiaľ je s vami psík spojený vôdzkou, tak počúva dobre. Ale hneď ako odopnete karabínku, tak nevidí, nepočuje a robí si, čo chce. Pozrite sa na toto video, kde sa dozviete niekoľko tipov, aby váš pes počúval aj na voľno.

  • 1 803x

Dogfrisbee: ako na to?

100%

Páči sa vám psí šport dogfrisbee a radi by ste to vášho psíka tiež naučili? Pozrite sa na toto video a zistite, ako na to. Dozviete sa, aký lietajúci tanier vybrať a ako začať, aby ste psíka dostatočne motivovali a bavilo ho to. Dôležité je, naučiť ho, že musí tanier chytať ešte vo vzduchu!

  • 709x

Správna motivácia je kľúčom k úspechu

100%

Pokiaľ s psíkom cvičíte, tak isto viete, že to ide omnoho lepšie, keď je nadšený a nie znudený. Radosť z výcviku docielite, pokiaľ budete psa správne motivovať. Nedarí sa vám to a neviete, ako ho zaujať? Pozrite sa na toto video, pretože nie nadarmo sa vraví, že zadarmo ani kura nehrabe.

  • 449x

Obľúbené psie športy

80%

Poznáte rôzne kynologické disciplíny, ktorým sa môžete s vaším psom venovať? Psie športy – to nie je iba dogdancing čiže tanec so psom a skákanie cez prekážky vo forme agility. Existuje mnoho rôznych aktivít, poznáte obedience alebo coursing? Pozrite sa na obľúbené športy.

  • 2 051x

Ako na to: povel popros

80%

Naučiť psa základné povely by mala byť samozrejmosť a povinnosť každého pána, aby mohol svojho štvornohého kamaráta dobre ovládať. Ale učenie rôznych trikov je zábavou pre psy i pánov. Začínate a radi by ste, aby váš psík vedel efektne poprosiť? Pozrite sa, ako na to.

  • 1 144x

Aport: ako naučiť psa priniesť veci?

80%

Nedarí sa vám naučiť psa aport? Uteká vám s aportom alebo nechce pustiť? Pozrite sa na toto video, ako krok za krokom dosiahnuť úspech, pretože aport je síce na prvý pohľad veľmi jednoduchý, ale v skutočnosti je to inak.

  • 356x

Zoznámte sa s dogfrisbee – obľúbeným športom

100%

Poznáte dogfrisbee? Nie je to len bezcieľne hádzanie lietajúceho taniera, ale omnoho viac! Pozrite sa, aké plemená sa pre tento šport hodia a kedy s ním môžete začať. Dozviete sa tiež, ako je to s pretekmi vo frisbee.

  • 752x

4 tipy, ako naučiť cúvanie

60%

Chcete svojho psa naučiť trik cúvania, ale neviete, ako na to, alebo sa vám to nedarí? Pozrite sa na nasledujúce video a vyberte si jeden zo spôsobov, ako ho to naučiť.

  • 3 069x

Naučte svojho psa 3 obľúbené triky

100%

Chceli by ste svojho psíka naučiť niečo nové v pohodlí domova? Pozrite sa na toto video s podrobným návodom, ako naučiť robiť psa mŕtveho, ukloniť sa a hanbiť sa. Každý bude tieto triky obdivovať.

  • 181x

Psie preteky na surfoch

100%

Výročné preteky na zaplnenej pláži, ktorá sleduje psie zápolenie. Viac ako sedemdesiat štekajúcich pretekárov uprostred vĺn. Záchranné vesty nesmú chýbať, ale nebojte - skúsení harcovníci dobre vedia, ako na to! Prezrite si fotografie chrtov, čiváv a buldočkov, ktorí sa rozhodli pretekať a získať zlatú medailu. Alebo myslíte, že by záverečná odmena mohla byť aj v podobe hutnej klobásky?