topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá - šteniatka

  • 148x

Šteňa a dospelák: pred a po

100%

Nádherné video, ktoré zachycuje, ako vyzerajú šteniatka mnohých plemien a aký je potom vzhľad dospelého predstaviteľa plemena. Niekedy by ste iba ťažko uhádli, čo z malej roztomilej guľôčky vyrastie. Prezrite si video a schválne, či tam bude i vaše plemeno.

  • 194x

Roztomilým šteniatkam nemožno odolať

100%

Všetky šteniatka sú roztomilé a nejde im odolať. Pozrite sa, ako dokážu vtipne reagovať na situácie, ktoré nepoznajú a sú pre ne nové. Rozhodne sa pobavíte. Ako to dopadne keď vrh šteniatok počuje húkačku a čo keď pustíte fén? Len si spomeňte, ako vaše šteniatko reagovalo na prvé zapískanie hračky.

  • 281x

Tak ty sa nechceš hrať?

80%

Haf! Chcem sa hrať a nikto mi v tom nezabráni! A ak sa o to pokúsi, tak sa budem veľmi hnevať a začnem hádzať hračkami ako malé šteňa! Presne tak sa vyjadruje tento malý husky, ktorý navyše ešte v psej reči nadáva, keď sa mu nechce jeho majiteľ venovať a hrať sa s ním. Je skrátka ako dieťa, ktoré sa až nemiestne hnevá. Ale je veľmi pravdepodobné, že nakoniec dosiahne čo chce a hranie bude na programe dňa...

  • 205x

Nadšenie jednoducho neberie hraníc

0%

Stačí len málo a pes je nadšený ako hádam len máloktorý človek! Vlastne stačí prejsť okolo parku, kde sa psík rád prechádza a behá, kam sa mu práve zachce. Počas niekoľkých minút sa bude vystupovať a razom je pred ním popoludnie plné hier a radovánok. Takže prečo by sa neradoval ako malé dieťa, ktoré sa teší na ďalšiu hračku, však?

  • 136x

Psia panda

0%

Kostým na Halloween pre psíka? Tu sa môžete inšpirovať na budúci rok. Šteniatku to skrátka veľmi pristane, akurát jedno nie je tak celkom preukazné - chodí toto zvláštne zviera po dvoch, alebo skôr po štyroch? Každopádne, je tak úžasne roztomilé, že by ho bral domov hádam každý. A navyše je skladné, takže sa hodí aj do menších bytov. Teraz ešte pelech, pár malých konzerv a dostatok času na chodenie von

  • 252x

Prvýkrát v bazéne

100%

Psy milujú plávanie, je to totiž trochu adrenalínu a v letných dňoch hlavne veľa osvieženia. V tomto videu uvidíte, ako sa šteniatka zlatého retrievera prvýkrát učia plávať. A áno, presne podľa hesla, všetko je raz prvýkrát. Svorka uprostred bazéna vyvádza aj s nafukovacími loptičkami a užíva si v tieni príjemné letné popoludnie. Nakoniec, skočili by ste určite do tej vody s radosťou tiež, však?

  • 217x

Láska medzi maxipsom a šteňaťom

100%

Psia láska má veľa rôznych podôb, tu sa pozrieme na vrelú náklonnosť medzi veľkým psom a naozaj malým psom. Bordeaux je francúzske mesto, ale aj psia rasa, známa aj pod menom mastif. Ide o skutočne mohutné psy, ktorí môžu mať v dospelosti až sedemdesiat kilogramov. A práve jeden z nich sa rozhodol svedomito starať o neporovnateľne menšie šteniatko. Roztomilé, však? Len sa na to pozrite sami!

  • 150x

Retrievery sa hrajú na naháňačku

0%

Psy sa dokážu hrať naozaj s každou vecou, ​​ktorá im takpovediac "príde do cesty". V prípade týchto dvoch zlatých retrieverov - mladšieho šteňaťa a jeho o niečo staršieho brata - je to stôl v dome ich majiteľov, okolo ktorého sa spoločne hrajú na naháňačku, pričom sa šteňa snaží prekabátiť väčšieho psa tým, že vždy podbehne menší priestor pod stolom a zmätie ho. A darí sa mu, to sa musí nechať!

  • 189x

Šteňa trochu veľmi vyvádza

100%

Že sú šteniatka veľmi hravé, je všeobecne známy fakt. V tomto videu môžete vidieť dospelého psa, ktorý si chce oddýchnuť a trochu si napríklad aj pospať, ale šteniatko mu v tom bráni tým, že sa chce hrať. Veľký pes sa ho snaží ignorovať, čo mu v tomto prípade nevydrží veľmi dlho a nakoniec šteňaťu podľahne a začne sa s ním hrať. Čo by sme pre tie deti vlastne všetko neurobili, no nie?

  • 196x

Malé šteniatka sa hrajú

100%

Poďme sa pozrieť na roztomilé sedemtýždňové šteňatá mopslíka, konkrétne ide o štyri sučky a troch psov. Hrajú sa prevažne spolu a z videa si môžete všimnúť, že sú stále spolu. Doma majú k dispozícii množstvo hračiek, ako provizórnych, tak aj tých priamo z chovateľských potrieb, napríklad papierovú rolku, ale tiež veľa loptičiek a veľa ďalších vecí. Jednoducho všetko, čo je len možné!