topovat ověřit

Psie videá

Vtipné videá - šteniatka

  • 2 580x

Šteniatka robia zábavné veci

100%

Šteniatka dokážu byť veľmi vtipné. Isto to sami poznáte a spomínate na to, čo vaše psíky vyvádzali, keď boli ešte malé. Pozrite si video a spomeňte si na tú šteňaciu dobu, zaručene sa zasmejete.

  • 208x

Deti si nechcú čistiť zuby

100%

Ale tati, ja to nechcem! Presne tak sa prejavuje šteňa v tomto videu, ktoré si jednoducho odmieta vziať maškrtu - tá má totiž aj čistiť zuby. Tu však bola reč o dobrote, a nie o tom, že si má roztomilé šteniatko odbiť svoje povinnosti, to hádam ešte počká. Keď nechce, tak nechce, nedá sa nič robiť, zuby sa vyčistia špeciálnou pastou s chuťou paštéty. Alebo je tu hádam ešte iná možnosť?

  • 614x

Maličký retriever prvýkrát doma

0%

Majitelia osemtýždňového šteňaťa zlatého retrievera zdokumentovali jeho prvý deň v novom domove. Video bolo vyhotovené v marci, takže bola zima a šteňa sa mohlo ísť hrať so svojimi novými majiteľmi do snehu, ktorý sa mu zrejme okamžite zapáčil. Vytvorili si zo snehu šmýkačku, a potom sa išli prejsť po okolí. Po návrate domov očividne vyčerpané šteňa takmer okamžite zaspalo. A vôbec sa mu nie je čo diviť!

  • 468x

Šteňa má novú hračku

100%

Poďme sa pozrieť na roztomilé šteniatko, ktoré práve objavilo zarážku k dverám. Zo začiatku môžete vidieť, že sa jej bojí, pretože nevie, o čo ide a snaží sa ju hrýzť a vôbec ideálne zamordovať. Zrejme sa pokúša o vytrhnutiu zarážky zo steny mnohými rôznymi spôsobmi, ako je vidieť na videu, ale nakoniec sa mu to nepodarilo. Aj napriek tomu si však zo zarážky robí hračku. Čo by tiež iné šteniatko napadlo, však?

  • 644x

Malí boxeri sú na zožratie

80%

Na tomto videu môžete vidieť ešte len štvortýždňové šteniatka boxera. Vo videu objavujú malé biele schody, ku ktorým im majiteľ neskôr prirobil plastovú podložku, aby pre nich vytvoril šmýkačku, ktorú sa šteňatá najskôr opatrne pokúšajú objavovať, potom ale zistia, že je to pre nich skvelá zábava, zvlášť keď sa hrajú všetci spolu. Rodina má predsa držať vždy pri sebe!

  • 567x

Toto šteniatko sa kúpať nemieni

100%

Ak máte psa, potom určite viete, pred akou zložitou úlohou veľakrát ako majiteľ stojíte, len čo príde na rad jeho kúpanie. Existujú psi, ktorí kúpanie priamo milujú - potom je tu však aj skupina (a nie malá!) tých, ktorí sa vode vyhýbajú širokým oblúkom. A keď to nejde inak, sú ochotní vymyslieť aj neskutočné veci, aby sa kúpaniu vyhli, ako napríklad toto šteniatko. Neveríte! Pozrite sa! Vykúpať sa, to je niekedy skrátka taký veľký štvornohý problém.

  • 523x

Šteňa si sedlo do misky s vodou

100%

Šteniatko trochu povyrástlo, a tak dostalo väčšiu misku na vodu. A pretože má evidentne vodu rado, rovno sa do nej aj posadilo.

  • 1 047x

"Remy" sa učí chodiť zo schodov

100%

Utárané šteňa Aljašského Klee Kaia má strach zísť zo schodov. Jeho úžasné zvukové prejavy pôsobia, ako by sa svojej majiteľke sťažoval. Čo myslíte, zvládne to?