topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá

  • 1 417x

Vtipné previnilé psy

60%

Všetci páni veľmi dobre vedia, ako sa ich psíky dokážu tváriť, keď niečo spravia. Pozrite sa na vtipné video 10 najprevinilejších psov, zaručene vás rozosmejú.

  • 607x

Šteňa a dospelák: pred a po

60%

Nádherné video, ktoré zachycuje, ako vyzerajú šteniatka mnohých plemien a aký je potom vzhľad dospelého predstaviteľa plemena. Niekedy by ste iba ťažko uhádli, čo z malej roztomilej guľôčky vyrastie. Prezrite si video a schválne, či tam bude i vaše plemeno.

  • 765x

Roztomilým šteniatkam nemožno odolať

100%

Všetky šteniatka sú roztomilé a nejde im odolať. Pozrite sa, ako dokážu vtipne reagovať na situácie, ktoré nepoznajú a sú pre ne nové. Rozhodne sa pobavíte. Ako to dopadne keď vrh šteniatok počuje húkačku a čo keď pustíte fén? Len si spomeňte, ako vaše šteniatko reagovalo na prvé zapískanie hračky.

  • 436x

Priateľstvo medzi šteňaťom a koňom

100%

Už ste videli skvelú reklamu, ktorá ukazuje trocha netypickú nerozlučnú dvojku? Toto šteniatko má svojho veľkého kamoša, ktorý ho pred všetkým ochráni.

  • 323x

Vianočný duet s Brunom

100%

Stačí len trochu zahrať na husle a psík Bruno sa hneď pridá. Akoby mal psí hudobný sluch, však? Pravdou je, že ten jeho spev nie je tým, čo by malo okupovať hitparády. Na druhú stranu však musíme oceniť tú zaujímavú snahu, s ktorou vymýšľa doslova ihneď text, a pritom mu dáva nový umelecký rozmer. Tichá noc zaspievaná psíkom, to tu vážne ešte asi nebolo...

  • 372x

Dokonalá oslava Vianoc!

100%

Pes a hus? Ale prečo by nie? Takéto priateľstvo je nerozlučné už dlhú dobu, vidíte sami, že obaja sa veľmi dobre bavia! Štvorročný pekingský káčer Rudy a jeho najlepší priateľ, zlatý retriever Barclay, spoločne oslávia aj vianočné sviatky. Nakoniec, presne ako sa na priateľov patrí, však? Hádam si dajú aj nejaký pekný darček alebo sa budú pozerať aj na rozprávky, ktorých je v tomto období roka v TV viac než dosť...

  • 197x

Pomôžem ozdobiť stromček!

100%

O psíkoch, ktorí radi nosia nákup domov svojim majiteľom, sme už v minulosti informovali. Toto je však vyššia kategória, pretože zdobiť vianočný stromček, to chce potrebný intelekt a najmä vkus. Ako však uvidíte, psy ho majú viac než dostatok. A preto im pôjde zdobenie decembrovej jedličky naozaj dokonale od ruky...

  • 384x

Stretnutie po mesiaci

80%

Stretnutia po dlhej dobe bývajú rozhodne veselé a plné emócií, to platí ako u ľudí, tak aj u mnohých zvierat. Psy sú v tomto ohľade zvláštna kategória, na ľuďoch sú natoľko závislé, že niekedy štekajú a vyjú, keď odchádzame, hoci len na chvíľu z domu. Potom pri privítaní nadšene skáču, olizujú a vôbec dávajú najavo svoju nesmiernu radosť. Konečne si sa vrátil, už nikdy neodídeš, že áno?

  • 513x

Kokosový orech? Paráda!

60%

Jasne, kokosové orechy sa v psej papuli rozlúsknu veľmi ťažko, bude preto nutné spoľahnúť sa na človeka. Ale keď on je ten kokos taký dobrý! Prečo si nedať tú obrovskú porciu kalórií, ktorá zároveň obsahuje aj veľa minerálnych látok potrebných pre psie telo? Sladké žuvanie miluje hádam každý pes, takže nie je divu, že niekoľko pekných porciček kokosu skončí v papuli najlepšieho priateľa človeka.

  • 480x

Psia jóga

100%

Cvičenie psíka uvoľňuje a dodáva mu silu. Je to skrátka rovnaké ako u ľudí, cvičiť preto môžu spoločne. Pes rád napodobňuje ľudské správanie, nebude mu preto robiť problém, keď majiteľka predcvičuje. Jóga je starobylé cvičenie, ktoré vedie k duševnej aj fyzickej harmónii. A tiež k plnému súladu psa a majiteľa, ktorý prekoná všetko, čo doteraz prežili. Ak neveríte, pozrite sa sami na nasledujúce (zhruba minútové) video!