topovat ověřit

Psie videá

Ostatné - psy vo filme

  • 94x

Tretie pokračovanie filmu Bella a Sebastián

100%

Obľúbili ste si filmy o chlapcovi Sebastiánovi a jeho veľkom, ale dobrom psovi Belle? Tak by vám rozhodne nemal uniknúť tretí diel a ich ďalšie dobrodružstvá. Pozrite sa, ako to všetko dopadne.

  • 56x

Pokračovanie filmu Bella a Sebastián

100%

Opäť sa vraciame za hrdinami Bellou a Sebastiánom do úchvatného prostredia Álp. Je po vojne a život sa vracia do starých koľají. Za Sebastiánom sa vracia Angelina, ktorú vždy vnímal skoro ako matku, ale lietadlo s ňou spadne. Angelina sa stratila v divočine a Sebastián sa ju bude snažiť nájsť.

  • 94x

Bella a Sebastián: príbeh chlapca a jeho psa

100%

Všetci psičkári milujú filmy o psoch a rozhodne by ste si nemali nechať ujsť klasiku o Belle a Sebastiánovi. Príbeh sa odohráva v dobe druhej svetovej vojny vo francúzskych Alpách. Rozpráva o chlapcovi Sebastiánovi, ktorý žije so svojím dedkom a spriatelí sa s divokou sučkou Bellou.

  • 106x

Dojemný príbeh vernej akity

100%

Tento film je hitom medzi milovníkmi psov. Rozpráva o neskutočnej psej oddanosti a vernosti. Univerzitný profesor nájde jedného dňa šteňa akity a ujme sa ho. Vznikne medzi nimi krásny vzťah a Hačikó chodí každý deň svojmu pánovi naproti na stanicu a čaká, až sa vráti z práce.

  • 95x

Upútavka na Psiu dušu 2

100%

Všetci psičkári sa pred dvoma rokmi vydali do kina na film Psia duša, ktorý rozpráva o Baileym, ktorého poslaním je dostať sa v ďalším psom živote ku svojmu milovanému pánovi Ethanovi. Teraz sa za Baileym vraciame, pretože má nové poslanie a tým je postarať sa o Ethanovu vnučku.

  • 95x

Pokračovanie Psej duše tento rok v kinách

100%

Videli ste Psiu dušu s Baileym v hlavnej role? Tento rok sa dočkáme pokračovania, ktoré bude čoskoro v kinách. Každý psík má svoje poslanie a Bailey sa znovu narodí pre Ethanovu vnučku CJ.

  • 100x

Nový film od autora Psej duše

100%

Nový film pre milovníkov psov od autora Psej duše. Rozpráva o sučke Belle, ktorá sa nešťastnou náhodou stratí a bude sa snažiť vrátiť do svojho milujúceho domova. Prežite s ňou nezabudnuteľné dobrodružstvo.

  • 439x

Pozrite sa, ktoré psie filmy nesmiete vynechať

100%

Každý milovník psov má rád filmy o maznáčikoch. Myslíte, že už ste videli všetky psie filmy? Mrknite sa na top 10 vysoko hodnotených a možno zistíte, že ste na omyle a môžete to hneď napraviť.

  • 56x

Upútavka k obľúbenej komédii s Marleym

60%

Veľmi úspešná komédia so šantivým labradorom Marleym v hlavnej role. Sledujeme, ako Marley rastie a z neposedného šteňaťa sa stáva najlepší rodinný priateľ.