topovat ověřit

Psie videá

Videá plemien

  • 43x

Austrálsky ovčiak: portrét plemena

100%

Obdivujete australákov? Pozrite sa na toto video, dozviete sa niečo o jeho histórii, a tiež prečo sa plemenu vraví austrálsky ovčiak. Ide o veľmi aktívne a učenlivé plemeno, ktoré miluje agility, dog frisbee, poslušnosť, pasenie aj ďalšie psie športy. Má milú, veľmi priateľskú a nekonfliktnú povahu a skvele sa hodí do aktívnej rodiny.

  • 239x

Najlepšie plemená do rodín s deťmi

60%

Máte rodinu a radi by ste si kúpili mierumilovného psíka, ktorý bude mať skvelý vzťah k vašim deťom? Pozrite sa na video, kde je zhrnutých desať najobľúbenejších psích plemien s kladným vzťahom k deťom.

  • 4 002x

Päť psích plemien, ktoré už vymreli

80%

V dnešnej dobe máme okolo 350 psích plemien uznaných Medzinárodnou kynologickou federáciou. Šľachtenie stále pokračuje a objavujú sa nové plemená, ale zároveň už došlo k vymretiu iných plemien, pozrite sa teraz na päť už zaniknutých psov.

  • 103x

I malé plemeno sa dá cvičiť

60%

Krysiarik Guliver je veľký šikovník, pozrite sa, čo všetko sa môže i malý psík naučiť, keď sa s ním pracuje. Okrem trikov zvláda i poslušnosť, výstavy i stopy.

  • 239x

Najchytrejšie plemená psov

100%

Zaujíma vás, aké plemená patria k tým najinteligentnejším? Pozrite sa na video a zoznámte sa s tými najchytrejšími psami. Ide väčšinou o pracovné a športové plemená, ktoré spolupracujú s ľuďmi.

  • 76x

Borderka alebo nemecký ovčiak?

100%

Na prvý pohľad si tieto plemená nie sú vôbec podobné, ale majú mnoho spoločného a spoločne to môžu byť skvelí parťáci. Tak už viete, či si kúpite borderku alebo ovčiaka?

  • 58x

Roztomilí a zábavní korgiovia

100%

Korgi je plemeno, ktoré chová samotná anglická kráľovná a nie je divu, prečo sa pre nich rozhodla. Tieto malé psíčky sú stále pozitívne naladené a svojmu pánkovi hneď spravia náladu. Neveríte? Pustite si video a zasmejte sa s nami.

  • 445x

Corgi - psí optimista

100%

Vedeli ste, že meno "cor gi" pochádza z walštiny a znamená "trpasličí pes"? Hoci bol corgi pôvodne chovaný predovšetkým ako pastiersky pes, dnes ho už možno poznáme lepšie ako roztomilého a večne usmievavého rodinného spoločníka. Jeho milý a veľmi optimistický výraz poteší a dodá dobrú náladu každému, tak si ho užite v tomto milom videu.

  • 356x

Rodézsky ridžbek rastie - časozberná fotografia

60%

Šikovne upravená časozberná fotografia zachytáva rast rodézskeho ridžbeka. Priamo pred očami vám vyrastie dvojmesačné šteňa na tri roky starého psa.

  • 908x

Tak ide čas... so zlatým retrieverom

80%

Walter je zlatý retriever, ktorý miluje vodu v každej podobe. Toto video mapuje jeho obdobie dospievania, od šiestich týždňov do jedného roka. Behom krátkej chvíľky tak máme možnosť pozorovať, ako sa z neobratnej chlpatej guličky postupne vyvíja veľký aktívny a zvedavý pes.