topovat ověřit

Psie videá

Starostlivosť

  • 1 499x

Ideme k veterinárovi so šteňaťom aj starším psom

100%

Rovnako ako dieťa má detského a dospelý človek obvodného lekára, tak každý psík by mal mať svojho veterinára, ktorého navštevujete preventívne, ale aj v prípade nečakaného problému. A ako taká návšteva prebieha? Pozrite sa na video.

  • 925x

Ako prebieha návšteva v psom salóne?

100%

Majitelia psíkov, ktoré sa pravidelne strihajú, salón iste dôverne poznajú. Mnoho pánov okolo nich iba chodí, ale vo vnútri nikdy neboli. V tomto videu sa môžete pozrieť na to, ako taká návšteva salónu prebieha a čo vás čaká.

  • 269x

Tipy, na čo sa v zime zamerať pri starostlivosti o psa

100%

Každé ročné obdobie prináša špeciálne požiadavky na starostlivosť, v zime sa musíte zamerať na tlapky i pazúriky. Ďalej potom je pri venčení potrebné používať reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť. Zabúdať by sme nemali ani na oblečky, alebo zateplenie búdy u psov, ktoré žijú vonku.

  • 1 690x

Návod, ako sa starať psovi o oči a ich okolie

100%

V prvej časti videa je návod, ako sa starať o očné okolie u bielych psíkov, ktorým často slzičky farbia srsť. Ďalej video pokračuje celkovou úpravou maltezáčika.

  • 4 270x

Ako spoznať, že má pes dlhé pazúriky a ostrihať ich

100%

Strihanie pazúrikov by malo patriť k pravidelnej starostlivosti o vášho štvornohého maznáčika. Pozrite sa, ako spoznať, kedy je čas na strihanie a hlavne, ako pazúriky šetrne skrátiť a psíkovi neublížiť.

  • 1 349x

Videonávod, ako správne vyčistiť psíkovi uši

80%

Vyčistiť uši psíkovi môžete nechať u veterinára. Nechce sa vám nikam chodiť? Pozrite sa, ako sa dajú ušká vyčistiť i v pohodlí domova. Je to jednoduché, zvládne to každý.

  • 7 298x

Ako ostrihať psovi srsť na labkách

100%

Príliš dlhá srsť na labkách psa nielenže nevyzerá pekne, psovi sa na nej môžu zachytávať nečistoty a v zimnom období nabaľovať hrudky zmrznutého snehu. Inštruktážne video názorne ukazuje ako si s prebytočnú srsťou na labkách ľahko poradiť.

  • 3 511x

úprava pudla

80%

Netrúfnete si na úpravu srsti pudlíka? Mrknite sa na toto video, nech viete, ako postupovať. Možno to vyzerá zložito, ale určite to zvládnete.

  • 9 337x

Ako ostrihať pudla

80%

Srsť pudlíka vyžaduje pravidelnú starostlivosť, aby bola zdravá a krásna. Netrúfate si na strihanie a holenie doma a chodíte do salónu? Pozrite sa na toto video a vyskúšajte svojho psa skrášliť doma.

  • 2 616x

Vyčesávanie srsti Šiba-Inu

80%

Voda a fukár v kombinácii s dobrým hrebeňom, je fantastický spôsob, ako zbaviť psa prebytočných uvoľnených chlpov. Najlepšie je najprv psa vykúpať, ale aj bez kúpeľa funguje fukár v pohode, ako môžete vidieť na tomto videu.