topovat ověřit

Psie videá

Starostlivosť

  • 50x

Tipy, na čo sa v zime zamerať pri starostlivosti o psa

100%

Každé ročné obdobie prináša špeciálne požiadavky na starostlivosť, v zime sa musíte zamerať na tlapky i pazúriky. Ďalej potom je pri venčení potrebné používať reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť. Zabúdať by sme nemali ani na oblečky, alebo zateplenie búdy u psov, ktoré žijú vonku.

  • 132x

Návod, ako sa starať psovi o oči a ich okolie

100%

V prvej časti videa je návod, ako sa starať o očné okolie u bielych psíkov, ktorým často slzičky farbia srsť. Ďalej video pokračuje celkovou úpravou maltezáčika.

  • 294x

Ako spoznať, že má pes dlhé pazúriky a ostrihať ich

80%

Strihanie pazúrikov by malo patriť k pravidelnej starostlivosti o vášho štvornohého maznáčika. Pozrite sa, ako spoznať, kedy je čas na strihanie a hlavne, ako pazúriky šetrne skrátiť a psíkovi neublížiť.

  • 202x

Videonávod, ako správne vyčistiť psíkovi uši

80%

Vyčistiť uši psíkovi môžete nechať u veterinára. Nechce sa vám nikam chodiť? Pozrite sa, ako sa dajú ušká vyčistiť i v pohodlí domova. Je to jednoduché, zvládne to každý.

  • 1 064x

Ako ostrihať psovi srsť na labkách

80%

Príliš dlhá srsť na labkách psa nielenže nevyzerá pekne, psovi sa na nej môžu zachytávať nečistoty a v zimnom období nabaľovať hrudky zmrznutého snehu. Inštruktážne video názorne ukazuje ako si s prebytočnú srsťou na labkách ľahko poradiť.

  • 234x

úprava pudla

0%

Netrúfnete si na úpravu srsti pudlíka? Mrknite sa na toto video, nech viete, ako postupovať. Možno to vyzerá zložito, ale určite to zvládnete.

  • 417x

Ako ostrihať pudla

60%

Srsť pudlíka vyžaduje pravidelnú starostlivosť, aby bola zdravá a krásna. Netrúfate si na strihanie a holenie doma a chodíte do salónu? Pozrite sa na toto video a vyskúšajte svojho psa skrášliť doma.

  • 931x

Vyčesávanie srsti Šiba-Inu

60%

Voda a fukár v kombinácii s dobrým hrebeňom, je fantastický spôsob, ako zbaviť psa prebytočných uvoľnených chlpov. Najlepšie je najprv psa vykúpať, ale aj bez kúpeľa funguje fukár v pohode, ako môžete vidieť na tomto videu.

  • 185x

Starostlivosť o srsť afganského chrta

20%

Afganský chrt je hrdý a ušľachtilý pes, ale jeho krásna dlhá srsť potrebuje dostatočnú starostlivosť. Môžete ju upravovať i doma, pokiaľ viete ako na to. Pozrite sa, ako afganca správne učesať a ako so srsťou zachádzať.

  • 1 465x

Ako ostrihať jorkšíra

80%

Jorkšírske teriéry sú také psie princezné, ktoré sa chcú neustále páčiť. Lenže neustále vyhadzovať peniaze za predražené salóny pre psov sa každému nechce. Čo si tak ostrihať psíka sami? Toto video vám ukáže, ako na to.