topovat ověřit

Psie videá

Videá plemien - plemeno

  • 2 411x

České národné plemená psov

80%

Pre väčšinu krajín sú typické určité plemená psov a inak na tom nie je ani Česká republika. Máme dokonca 7 psích plemien. Pozrite sa na video a zistite, o aké psy ide.

  • 1 497x

Je československý vlčiak plemeno pre vás?

100%

Obdivujete "vlčie" psy a vybrali ste si československého vlčiaka, ale nie ste si istý, či je to vhodné plemeno pre vás? Pozrite sa na toto video a dozviete sa klady i zápory.

  • 2 676x

Všetko o malých plemenách

100%

V dnešnej dobe existuje mnoho psích plemien a každé z nich je niečím špecifické. Malé psy sú unikátne hneď v niekoľkých bodoch. Pustite si video a dozviete sa o nich viac.

  • 1 419x

Austrálsky ovčiak: portrét plemena

100%

Obdivujete australákov? Pozrite sa na toto video, dozviete sa niečo o jeho histórii, a tiež prečo sa plemenu vraví austrálsky ovčiak. Ide o veľmi aktívne a učenlivé plemeno, ktoré miluje agility, dog frisbee, poslušnosť, pasenie aj ďalšie psie športy. Má milú, veľmi priateľskú a nekonfliktnú povahu a skvele sa hodí do aktívnej rodiny.

  • 902x

Najlepšie plemená do rodín s deťmi

80%

Máte rodinu a radi by ste si kúpili mierumilovného psíka, ktorý bude mať skvelý vzťah k vašim deťom? Pozrite sa na video, kde je zhrnutých desať najobľúbenejších psích plemien s kladným vzťahom k deťom.

  • 11 885x

Päť psích plemien, ktoré už vymreli

80%

V dnešnej dobe máme okolo 350 psích plemien uznaných Medzinárodnou kynologickou federáciou. Šľachtenie stále pokračuje a objavujú sa nové plemená, ale zároveň už došlo k vymretiu iných plemien, pozrite sa teraz na päť už zaniknutých psov.

  • 501x

I malé plemeno sa dá cvičiť

100%

Krysiarik Guliver je veľký šikovník, pozrite sa, čo všetko sa môže i malý psík naučiť, keď sa s ním pracuje. Okrem trikov zvláda i poslušnosť, výstavy i stopy.

  • 7 353x

Najchytrejšie plemená psov

80%

Zaujíma vás, aké plemená patria k tým najinteligentnejším? Pozrite sa na video a zoznámte sa s tými najchytrejšími psami. Ide väčšinou o pracovné a športové plemená, ktoré spolupracujú s ľuďmi.

  • 1 594x

Borderka alebo nemecký ovčiak?

100%

Na prvý pohľad si tieto plemená nie sú vôbec podobné, ale majú mnoho spoločného a spoločne to môžu byť skvelí parťáci. Tak už viete, či si kúpite borderku alebo ovčiaka?

  • 419x

Roztomilí a zábavní korgiovia

100%

Korgi je plemeno, ktoré chová samotná anglická kráľovná a nie je divu, prečo sa pre nich rozhodla. Tieto malé psíčky sú stále pozitívne naladené a svojmu pánkovi hneď spravia náladu. Neveríte? Pustite si video a zasmejte sa s nami.