topovat ověřit

Psie videá

Videá plemien - plemeno

  • 339x

Najkrajšie plemená

100%

Všetci máme iný vkus a páčia sa nám iné plemená, nech už kvôli vzhľadu alebo povahovým vlastnostiam. Pre každého pána je rovnako najkrajší jeho pes. Ale pozrite sa na video a zistite, aké psy patria k najkrajším podľa všeobecného názoru.

  • 256x

České národné plemená psov

80%

Pre väčšinu krajín sú typické určité plemená psov a inak na tom nie je ani Česká republika. Máme dokonca 7 psích plemien. Pozrite sa na video a zistite, o aké psy ide.

  • 263x

Je československý vlčiak plemeno pre vás?

80%

Obdivujete "vlčie" psy a vybrali ste si československého vlčiaka, ale nie ste si istý, či je to vhodné plemeno pre vás? Pozrite sa na toto video a dozviete sa klady i zápory.

  • 223x

Všetko o malých plemenách

100%

V dnešnej dobe existuje mnoho psích plemien a každé z nich je niečím špecifické. Malé psy sú unikátne hneď v niekoľkých bodoch. Pustite si video a dozviete sa o nich viac.

  • 237x

Austrálsky ovčiak: portrét plemena

100%

Obdivujete australákov? Pozrite sa na toto video, dozviete sa niečo o jeho histórii, a tiež prečo sa plemenu vraví austrálsky ovčiak. Ide o veľmi aktívne a učenlivé plemeno, ktoré miluje agility, dog frisbee, poslušnosť, pasenie aj ďalšie psie športy. Má milú, veľmi priateľskú a nekonfliktnú povahu a skvele sa hodí do aktívnej rodiny.

  • 335x

Najlepšie plemená do rodín s deťmi

60%

Máte rodinu a radi by ste si kúpili mierumilovného psíka, ktorý bude mať skvelý vzťah k vašim deťom? Pozrite sa na video, kde je zhrnutých desať najobľúbenejších psích plemien s kladným vzťahom k deťom.

  • 4 526x

Päť psích plemien, ktoré už vymreli

60%

V dnešnej dobe máme okolo 350 psích plemien uznaných Medzinárodnou kynologickou federáciou. Šľachtenie stále pokračuje a objavujú sa nové plemená, ale zároveň už došlo k vymretiu iných plemien, pozrite sa teraz na päť už zaniknutých psov.

  • 154x

I malé plemeno sa dá cvičiť

60%

Krysiarik Guliver je veľký šikovník, pozrite sa, čo všetko sa môže i malý psík naučiť, keď sa s ním pracuje. Okrem trikov zvláda i poslušnosť, výstavy i stopy.

  • 475x

Najchytrejšie plemená psov

100%

Zaujíma vás, aké plemená patria k tým najinteligentnejším? Pozrite sa na video a zoznámte sa s tými najchytrejšími psami. Ide väčšinou o pracovné a športové plemená, ktoré spolupracujú s ľuďmi.

  • 143x

Borderka alebo nemecký ovčiak?

100%

Na prvý pohľad si tieto plemená nie sú vôbec podobné, ale majú mnoho spoločného a spoločne to môžu byť skvelí parťáci. Tak už viete, či si kúpite borderku alebo ovčiaka?