topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá - psy a ľudia

  • 153x

Vianočný duet s Brunom

100%

Stačí len trochu zahrať na husle a psík Bruno sa hneď pridá. Akoby mal psí hudobný sluch, však? Pravdou je, že ten jeho spev nie je tým, čo by malo okupovať hitparády. Na druhú stranu však musíme oceniť tú zaujímavú snahu, s ktorou vymýšľa doslova ihneď text, a pritom mu dáva nový umelecký rozmer. Tichá noc zaspievaná psíkom, to tu vážne ešte asi nebolo...

  • 107x

Pomôžem ozdobiť stromček!

100%

O psíkoch, ktorí radi nosia nákup domov svojim majiteľom, sme už v minulosti informovali. Toto je však vyššia kategória, pretože zdobiť vianočný stromček, to chce potrebný intelekt a najmä vkus. Ako však uvidíte, psy ho majú viac než dostatok. A preto im pôjde zdobenie decembrovej jedličky naozaj dokonale od ruky...

  • 192x

Stretnutie po mesiaci

80%

Stretnutia po dlhej dobe bývajú rozhodne veselé a plné emócií, to platí ako u ľudí, tak aj u mnohých zvierat. Psy sú v tomto ohľade zvláštna kategória, na ľuďoch sú natoľko závislé, že niekedy štekajú a vyjú, keď odchádzame, hoci len na chvíľu z domu. Potom pri privítaní nadšene skáču, olizujú a vôbec dávajú najavo svoju nesmiernu radosť. Konečne si sa vrátil, už nikdy neodídeš, že áno?

  • 227x

Psia jóga

100%

Cvičenie psíka uvoľňuje a dodáva mu silu. Je to skrátka rovnaké ako u ľudí, cvičiť preto môžu spoločne. Pes rád napodobňuje ľudské správanie, nebude mu preto robiť problém, keď majiteľka predcvičuje. Jóga je starobylé cvičenie, ktoré vedie k duševnej aj fyzickej harmónii. A tiež k plnému súladu psa a majiteľa, ktorý prekoná všetko, čo doteraz prežili. Ak neveríte, pozrite sa sami na nasledujúce (zhruba minútové) video!

  • 112x

Prečo by psy nemohli chodiť po dvoch?

100%

Snaha vyrovnať sa ľuďom, snaha chodiť po dvoch. Samozrejme, žiadne demonštrácie, aby mohli tiež chodiť do práce a platiť dane. Ale psia učenlivosť je skoro impozantná, chodiť po dvoch končatinách je pre nich tak trochu neprirodzené. Nakoniec, prečo nie? Pobavia tým majiteľa, pobavia tým okoloidúcich a majú sami pocit, že robia niečo pre seba. Možno sa im chôdza po dvoch bude raz hodiť v cirkusovej manéži, kto vie?

  • 64x

Psí orchester s vytím a harmonikou

100%

Tóny harmoniky a psie vytie, ideálna kombinácia nielen pre filmy o Divokom západe. Vypočujte si sami, ako je majiteľ zohratý so svojím psím orchestrom, len fúkne do harmoniky a potom sa hneď pridá jeho štvornohý spoločník. Mohli by sa spoločne uživiť v nejakej show? Rozhodne áno, toto je mimoriadne zaujímavá obchodná príležitosť, prečo chodiť do práce - keď je možné zarábať touto formou, však?

  • 89x

Napodobňovanie majiteľky zasluhuje aplauz

100%

Majiteľka vyje - ale psík to vie tiež. Je to celkom zábavné počúvať, pretože poslepiačky by sme nevedeli, od koho tie zvuky vlastne prichádzajú. Obaja sú spolu spojení tak, že sa vedia dokonale napodobniť. A pôvodne psie vytie tak prechádza aj do repertoáru šikovnej majiteľky, ktorej hlasivky sa výborne naučili, ako na to! No, nebudú hádam spolu vystupovať v cirkusových manéžach?

  • 378x

Zaklínač psov

0%

Tento muž je priamym pokračovateľom Montyho Robertsa. Doslova a do písmena zaklínač psov. Dvadsaťtriročný Augusto De Oliveira má doma v americkom mestečku Hyannis svorku nemeckých ovčiakov. Nemá s nimi problém, idú s ním všade a poslúchajú ho na slovo. Ide o verné plemeno, s ktorým má mladík skúsenosť doslova od plienok, v rodnej Brazílii vychoval už desiatky psov.

  • 146x

Otecko je späť doma

0%

Toto dojme skoro až k slzám, no povedzte! Hneď ako počuje malý buldoček, že „otecko je doma“, zbystrí a rozjasnia sa mu oči. Skrátka je nadšený z toho, že uvidí svojho najmilšieho človeka, a to navyše po trochu dlhšom časovom období. A to je len začiatok, pretože takých stretnutí uvidíte v tomto videu hneď niekoľko. Všetky však majú jedno spoločné, lásku človeka a zvieraťa.

  • 169x

Husky vyznáva lásku

60%

Milujem ťa, to sú tie najkrajšie dve slová, čo môžete počuť - ale čo keď ich povie pes, navyše s brilantnou artikuláciou? Navyše taký roztomilý husky? Do toho sa hneď zamilujete tiež, doslova na prvý pohľad. Títo psi jednoducho majú niečo do seba, aj keby predtým úplne rozporcovali celý záhon tulipánov. Ten krásny kožúšok, ten úžasný psí úsmev a oddané oči, niečomu podobnému predsa nejde odolať.