topovat ověřit

Psie videá

Kynologické aktivity - agility

  • 126x

Obľúbené psie športy

100%

Poznáte rôzne kynologické disciplíny, ktorým sa môžete s vaším psom venovať? Psie športy – to nie je iba dogdancing čiže tanec so psom a skákanie cez prekážky vo forme agility. Existuje mnoho rôznych aktivít, poznáte obedience alebo coursing? Pozrite sa na obľúbené športy.

  • 430x

Nehoda pri tréningu psa

60%

Na videu uvidíme svižného psíka, ktorý má zrejme rýchlosť v krvi. Psík v zápale tréningu zhodil svojho majiteľa. Urobil to samozrejme neúmyselne a jeho majiteľ v zásade sám narazil do nešikovne zdvihnutej pohyblivej lávky.

  • 2 989x

Flegmatický mastif na agility show

80%

Tento psík potvrdil svoje označenie plemena mastif. Mastify sú typicky obozretné psy, ktoré plnia rozkazy s rozvahou a všetko si najprv starostlivo rozmyslia. Nie je na mieste považovať tieto psy za pomalé. Práve naopak, dokážu byť veľmi vrtké a rýchle.

  • 1 490x

Border kólia rýchlejšia ako blesk

100%

Tak tomuto vravím "strela"! Extrémne rýchla border kólia súťaží na šampionáte v agility. A kto si myslíte, že vyhral? Ak máte radi agility alebo border kólie, určite si video pustite :-)

  • 1 384x

Rozkošné čivavy cvičia agility

80%

Možno si myslíte, že čivava nepatrí práve medzi najinteligentnejšie plemená. Toto video vám ukáže, že aj čivavu možno naučiť rôznym kúskom, napríklad s ňou môžete vykonávať agility.