topovat ověřit

Psie videá

Vtipné videá - psy

  • 132x

Vtipné pripoviedky milovníkov psov

100%

Všimli ste si, že od tej doby, čo ste si kúpili psa, sa trochu pozmenil váš slovník? Psičkári sa dokážu baviť o množstve vecí, a to aj o tých, ktoré nie sú pre bežnú konverzáciu práve typické.

  • 87x

Život psičkára

100%

Pokiaľ patríte medzi psičkárov, tak sa iste v tomto videu spoznáte. Pozrite sa na to, čo všetko urobíme pre našich štvornohých maznáčikov, ale sami sebe odoprieme. Často utrácame za psie novinky, ale na sebe šetríme, pripravujeme psíkom dobroty, zatiaľ čo sami si dáme len rožok a mnoho ďalšieho.

  • 175x

Psie veci, ktoré vás rozosmejú

100%

Mrknite sa na to, aké všetky vecičky môžete objednať pre svojho psa. Na internete zoženiete všetko od praktických vecí až po rôzne šialenosti. Skúšali ste už niečo z toho nakúpiť? A ako sa tvárili vaši maznáčikovia?

  • 128x

Ochutnávka ovocia a zeleniny

100%

Barfujete a tak je ovocie i zelenina u vás v psom jedálničku na dennom poriadku? Alebo ste tieto potraviny ešte podávať neskúšali? Mrknite, ako psom chutí napr. zeler, brokolica, alebo mandarínky?

  • 197x

Ako to vyzerá, keď žijete so psom alebo bez neho

80%

Premýšľate, ako by bolo fajn, ak by ste ráno nemuseli hneď po prebudení bežať venčiť? Pozrite sa na video, ako by vyzeral život bez psa. Iste sa zhodneme, že by bol proste prázdny a hlavne by ste si užili menej zábavy.

  • 504x

Aké problémy poznajú všetci psičkári?

100%

Ako spoznáte, že ste ten správny psičkár? To je jednoduché, pozrite sa, aké "problémy" so sebou súžitie so psom prináša a pokiaľ sa v nich spoznáte, tak nie je o čom pochybovať. :)

  • 146x

Psie hlavičky

100%

Že sú psy chytrí, tak o tom niet pochýb, dokážu sa naučiť množstvo povelov, pomáhajú ľuďom a alebo športujú. Ale niektorí sú pekní vtipkári a sú tiež poriadne vynaliezaví.

  • 76x

Vianočné cukrovinky pre psíkov

80%

Na Vianoce si všetci pochutnávame na cukrovinkách a ďalších dobrotách. Skúste hostinu dopriať aj vášmu psíkovi. Môžete mu upiecť cukrovinky priamo pre neho, uvidíte, ako mu bude chutiť.

  • 115x

Ako psíky rozbaľujú vianočné darčeky

100%

Plánujete nakúpiť vašim štvornohým miláčikom darčeky pod stromček? Mali by ste a nezabudnite ich zabaliť, pretože veľkú radosť im urobí už len rozbaľovanie a roztrhanie vianočného papiera.

  • 170x

Brigáda je občas vážne potrebná...

100%

Sheebe sa doslova splnil sen, veď na narodeniny dostala darček, ktorý ešte hádam žiadny pes nemal. Stala sa šéfom vo firme, ktorá sa zaoberá výrobou psích potrieb, ale tiež prevádzkuje útulok pre opustené zvieratá. Ani vy, samozrejme, nezabúdajte na to, že podobná charita je veľmi potrebná, a to nielen jeden deň v roku - hoci pravda, v zime sú proviant a teplá deka nutnosťou ešte o to viac...