topovat ověřit

Psie videá

Vtipné videá - psy a mačky

  • 232x

Pes, čo hrá mačacie hry

100%

Hrať sa je nielen ľudské, ale aj mačacie a psie, o tom určite netreba nejako dlho diskutovať. Hrajú sa nielen mačiatka, ale aj šteňatá. A hra v smartfóne, vyladená špeciálne pre mačky, ktoré rady zabíjajú ryby, tentoraz zaujala aj zvedavého psa. Hranie sa je nákazlivé, a to platí ako pre deti, tak aj dospelých. Neveríte? Tak sa pozrite na nasledujúce video, skoro ako dve deti, ktoré sa odstrkávajú od klávesnice...

  • 181x

Ja rád nosím mačky

100%

Jasne, mačka z toho asi nie je príliš nadšená, to spoznáte aj z reakcie, keď ju asi na pol sekundy jej nosič položí na zem, ale pes si celú akciu náramne užíva! Systém, ktorý používajú zvieracie matky - nosenie mláďat v papuli za tenkú kožu na krku - s úspechom používajú aj dospelé zvieratá. Nakoniec, mačku treba ustrážiť a čo keby sa jej niečo stalo? Potom je potrebné nosidlo v podobe bezpečnej psej papule.

  • 132x

Súboj s mačacím levom

0%

Smutný údel! Len čo vystrašíte mačku, bude sa veľmi zúrivo brániť. Video sprevádzané zvukmi ako z dokumentu o prírode - kocúr je vlastne takým malým levom, takže to celkom sedí! Pes dostane dobrovoľne výprask, pretože je jednoducho dobrák, navyše nechce rozplakať majiteľku, ktorá mačku priamo miluje. Je z toho všetkého navyše celkom mimo, aj keď video je vlastne čiernobiele, vidíme to zdesenie na tvári naozaj jasne.

  • 240x

Chrápajúci pes

0%

Starostlivosť o vzhľad zaberá mačkám veľa času, ešte viac toho však prespia. Musia si však zvoliť priority, najmä ak žijú v domácnosti ešte s drobnou čivavou, s ktorou sa delia o pelech. A majú naozaj pekne rozdelené úlohy, kocúrik sa stará o kožúšok a pes chrápe skoro ako starý chlap. No dobre, až také zlé to zase nie je, ale rozhodne je to poctivé psie chrápanie. Vypočujte si to sami, ale to budeme musieť s kamerou bližšie!

  • 160x

Ako mačky a psy

0%

O preslávenom nepriateľstve psov a mačiek bolo už popísané veľa riadkov, rovnako ako natočené veľké množstvo krátkych filmov či scénok. Tento legendárny konflikt sa stáva námetom rozprávok aj kníh pre dospelých. Ale nie je ho nikdy dosť. Preto je tu ďalšie z videí, ktoré vás dostanú do kolien. Ak ste niekedy mali pocit, že vás zvieratá už nemôžu ničím prekvapiť, potom práve tu zistíte, ako hlboko ste sa mýlili. Mačky vs. psy - tu nie je čo dodať!

  • 104x

Je ľahšie vycvičiť mačku alebo psa?

0%

Psi sú poslušnejší a viac tiahnu k ľuďom, to asi povie každý nadšený psíčkar. Ale dokážu sa aj lepšie vycvičiť na vykonávanie rôznych povelov? Podstatou veci budú v tomto prípade mačky. Na názornom príklade šteňaťa a mačiatka bude dobre zreteľné, kto z nich má väčší potenciál. Ale nebojte sa, každé zviera sa predsa dá trochu usmerniť, hlavne s tým musíte začať najneskôr v batoľacom veku.

  • 306x

Čo robí pes, keď nie je nikto doma

0%

Čo by ste povedali, že robí pes, keď nemá majiteľa doma? Presne o tom sa presvedčíte na vlastné uši v reality šou s hlavným hrdinom pitbulom. Samozrejme, presne ako očakávate. Tak trochu psie kusy, stále sa točiť dokola, váľať sa po pohovke a byť pritom neveriacky sledovaný kocúrom, ktorý je podstatne pokojnejším živočíchom. Vystrájať hlúposti, to je jednoducho doména tohto pubescentného psíka.

  • 149x

Päť psov na mačku nestačí

0%

Mačky väčšinou utekajú a len naozaj málokedy sa pustia do sporu so psom. Táto mačka sa však nebojí a pätica psov ju len úctivo pozoruje a občas decentne zašteká. Lenže to je tak všetko, čo voči agresívnej mačke zmôžu. Tá tým chudákom naopak doslova a do písmena vypráši kožuchy, technicky to však dopadne nerozhodne - teda ak by sa súperi stretli v oficiálnom boxerskom ringu.

  • 197x

Husky si obľúbil mačiatko

0%

Miluje mačiatka. A to dokonca tak, že k jednému z nich ani nechce pustiť ich vlastnú mamu, snáď preto, že ho už považuje za svojho odchovanca. Husky by bol určite jeho skvelým náhradným rodičom, ale príroda je príroda a mačiatko potrebuje v prvom rade pravú mačaciu mamičku. Majiteľka musí mačku utešovať, že je to snáď len na chvíľku a čoskoro sa k mačiatku zase vráti, to je totiž úplne v bezpečí s veľkým kamarátom.

  • 138x

Priateľstvo mačičky a psíka

0%

Taký zábavný priateľský súboj ste možno už dlho nevideli. Pes má síce mierne navrch, ale mačiatko sa bráni dostatočne urputne. Váľať sa spolu na gauči však dokážu v úplnej zhode obaja, čiernobiele mačiatko decentne potľapká psa po ňufáku a účty sú zrovnané. Títo dvaja spolu očividne trávia veľa času už odmala a budú z nich zrejme celoživotní priatelia - hoci to je vlastne taká výnimka potvrdzujúca pravidlo.