topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá - psy a iné zvieratá

  • 179x

Priateľstvo medzi šteňaťom a koňom

100%

Už ste videli skvelú reklamu, ktorá ukazuje trocha netypickú nerozlučnú dvojku? Toto šteniatko má svojho veľkého kamoša, ktorý ho pred všetkým ochráni.

  • 249x

Dokonalá oslava Vianoc!

100%

Pes a hus? Ale prečo by nie? Takéto priateľstvo je nerozlučné už dlhú dobu, vidíte sami, že obaja sa veľmi dobre bavia! Štvorročný pekingský káčer Rudy a jeho najlepší priateľ, zlatý retriever Barclay, spoločne oslávia aj vianočné sviatky. Nakoniec, presne ako sa na priateľov patrí, však? Hádam si dajú aj nejaký pekný darček alebo sa budú pozerať aj na rozprávky, ktorých je v tomto období roka v TV viac než dosť...

  • 153x

Opička a šteňa

20%

Malá opička a malé šteniatko. Pre ríšu zvierat pomerne nesúrodá dvojica, ktorú dali dohromady ich majitelia. Oblečky, ktoré obom naozaj skvele pristanú, len dokresľujú atmosféru celej situácie. Je pravda, že čivava si to veľmi neužíva a dokonca je - kulantne povedané - mierne nahnevaná - ale opičke to nevadí. Láskyplne ju bozkáva na krk a snaží sa vyberať vši. Na rozdiel od opičích kamarátok ich asi mať veľmi nebude.

  • 175x

Priateľstvo psa a myšky

100%

Veľký pes a malá myš. Priatelia na život a na smrť, ktorí sa delia o pelech a jedlo. Naozaj roztomilé! Sučka Ellie May a myšiak Chong, aj týchto dvoch od seba nič nerozdelí. Aj napriek tomu, že je ich veľkosť dosť odlišná, sa navzájom rešpektujú a doslova zbožňujú. Síce je to bez slov, ale pozrite sa sami, ako taká láska myši a psa vyzerá. Ľudia sa ešte majú v niektorých prípadoch naozaj čo učiť...

  • 330x

Pes a kuriatko

100%

Veľký husky a malé kuriatko. Čo myslíte, môže to fungovať? Zrejme vás presvedčíme na 100 %. Naozaj môže! Nasledujúce video je toho dôkazom. Kamarátstvo kuriatka snáď vydrží, pretože keď to bude dospelá sliepka, má oprávnený dôvod báť sa - skrátka inštinktívne. Snáď to však nedopadne nijako zle, pretože čo sa v mladosti naučíš... A to platí aj pre huskyho, ktorý má očividne veľmi starostlivé gény.

  • 180x

Pes strážiaci malé kozľa

0%

V tomto videu si môžete prezrieť pyrenejského horského psa menom Betty, ako stráži veľmi mladé roztomilé kozliatka. Je zrejmé, že jej kozliatka nijako nevadia, skôr naopak sa s nimi rada hrá. Aj napriek tomu, že sú oproti Betty kozliatka naozaj maličké, dá sa povedať, že spolu vychádzajú bez jediného problému. A to je dobre, pretože vzťahy vo zvieracej ríši môžu byť niekedy veľmi napäté, ako u ľudí.

  • 198x

Tiger a pes sú najlepší priatelia

0%

Keď sa priatelia tiger a pes, rozhodne je na takú dvojicu milý pohľad. V ríši zvierat to nie je tak celkom bežná záležitosť, aby bolo práve toto k videniu. Vlastne, ten tiger je skôr mačiatko, pretože ho jeho ošetrovateľ ešte kŕmi mliečkom z fľaštičky a k psíkovi (pravda, presnejšie povedané šteniatku) vyslovene priľnul. Vyzerajú tak trochu ako dvaja súrodenci, čo sú spoločne vychovávaní od kolísky, čo na nich hovoríte?

  • 278x

Statočná čivava bráni mačiatka

100%

Na videu uvidíme čivavu, ktorá bráni malé mačiatka. A neustále dáva druhému psovi najavo, že tie mačiatka sú pod jej ochranou

  • 949x

Noví priatelia zo stajne

80%

Cotton je veľmi zvedavá dobrmanka, ktorá rada nadväzuje nové priateľstvá. Pri návšteve jazdeckého klubu, počas ktorej sprevádza svojho majiteľa, využíva situáciu a intenzívne sa snaží zaujať miestnu mačku aj jedného zaujímavého koníka. Kôň je otvorenejší než mačka, ktorá si od dobermana zachováva skôr odstup.

  • 1 037x

Korytnačky vo vani

80%

Nemecký ovčiak Maximus má novú zábavu. Jeho majiteľ si kúpil niekoľko malých roztomilých korytnačiek a umiestnil ich do vane. Pre Maxima je to úplná senzácia. Nakláňa sa ňufákom cez okraj vane a fascinovane korytnačky pozoruje, ako si vo vani plávajú sem a tam.