topovat ověřit

Psie videá

Kynologické aktivity - triky

  • 176x

Dogfrisbee: ako na to?

80%

Páči sa vám psí šport dogfrisbee a radi by ste to vášho psíka tiež naučili? Pozrite sa na toto video a zistite, ako na to. Dozviete sa, aký lietajúci tanier vybrať a ako začať, aby ste psíka dostatočne motivovali a bavilo ho to. Dôležité je, naučiť ho, že musí tanier chytať ešte vo vzduchu!

  • 268x

Správna motivácia je kľúčom k úspechu

100%

Pokiaľ s psíkom cvičíte, tak isto viete, že to ide omnoho lepšie, keď je nadšený a nie znudený. Radosť z výcviku docielite, pokiaľ budete psa správne motivovať. Nedarí sa vám to a neviete, ako ho zaujať? Pozrite sa na toto video, pretože nie nadarmo sa vraví, že zadarmo ani kura nehrabe.

  • 201x

Ako na to: povel popros

60%

Naučiť psa základné povely by mala byť samozrejmosť a povinnosť každého pána, aby mohol svojho štvornohého kamaráta dobre ovládať. Ale učenie rôznych trikov je zábavou pre psy i pánov. Začínate a radi by ste, aby váš psík vedel efektne poprosiť? Pozrite sa, ako na to.

  • 186x

Aport: ako naučiť psa priniesť veci?

100%

Nedarí sa vám naučiť psa aport? Uteká vám s aportom alebo nechce pustiť? Pozrite sa na toto video, ako krok za krokom dosiahnuť úspech, pretože aport je síce na prvý pohľad veľmi jednoduchý, ale v skutočnosti je to inak.

  • 130x

Zoznámte sa s dogfrisbee – obľúbeným športom

100%

Poznáte dogfrisbee? Nie je to len bezcieľne hádzanie lietajúceho taniera, ale omnoho viac! Pozrite sa, aké plemená sa pre tento šport hodia a kedy s ním môžete začať. Dozviete sa tiež, ako je to s pretekmi vo frisbee.

  • 133x

4 tipy, ako naučiť cúvanie

100%

Chcete svojho psa naučiť trik cúvania, ale neviete, ako na to, alebo sa vám to nedarí? Pozrite sa na nasledujúce video a vyberte si jeden zo spôsobov, ako ho to naučiť.

  • 404x

Naučte svojho psa 3 obľúbené triky

80%

Chceli by ste svojho psíka naučiť niečo nové v pohodlí domova? Pozrite sa na toto video s podrobným návodom, ako naučiť robiť psa mŕtveho, ukloniť sa a hanbiť sa. Každý bude tieto triky obdivovať.

  • 124x

Psie preteky na surfoch

100%

Výročné preteky na zaplnenej pláži, ktorá sleduje psie zápolenie. Viac ako sedemdesiat štekajúcich pretekárov uprostred vĺn. Záchranné vesty nesmú chýbať, ale nebojte - skúsení harcovníci dobre vedia, ako na to! Prezrite si fotografie chrtov, čiváv a buldočkov, ktorí sa rozhodli pretekať a získať zlatú medailu. Alebo myslíte, že by záverečná odmena mohla byť aj v podobe hutnej klobásky?

  • 245x

Psík a žuvacia hračka schovaná v papuli

0%

Niektorým psíkom tieto pískacie hračky vadia no a iní ich majú naopar radi. Tento psík si schoval svoju pískaciu hračku do papule a stále s ňou píska:-).

  • 452x

Border kólia Nana ukazuje čo vie

100%

Volá sa Nana, je to border kólia a ukáže vám čo vie. Všetko bude navyše sprevádzané hudbou. Na tieto videá je skrátka radosť sa pozerať.