topovat ověřit

Psie videá

Zaujímavosti - psie rekordy

  • 926x

Aké psie plemená sú najrýchlejšie?

60%

Premýšľali ste niekedy, aké psie plemená patria k tým najrýchlejším? V rebríčku samozrejme nájdete chrtov a iné lovecké plemená, ale niektorí zástupcovia plemien vás možno prekvapia. Pozrite sa na video a zistite, či doma nemáte skvelého bežca a ani o tom neviete.

  • 106x

Najmenšie psie plemená

100%

Každé plemeno je niečím typické – povahou, veľkosťou či vlastnosťami. Prepadli ste kúzlu trpasličích plemien psov? Ich hlavným pozitívom je malá veľkosť, vďaka ktorej môžete vziať psíka všade so sebou. Pozrite sa, aké plemená patria na svete k tým úplne najmenším.

  • 75x

Guinessova kniha rekordov: najchytrejší pes

100%

Psy sú veľmi inteligentné a dokážu sa naučiť neuveriteľné množstvo povelov a trikov. Vďaka svojmu citlivému čuchu vyhľadávajú drogy, zachraňujú ľudí v lavínach, ale vedia i zadržať útočníka. Cvičiť ich môžete tiež iba pre radosť a zvládnu toho skutočne veľa. Pozrite sa, čo všetko vie najchytrejší pes na svete.

  • 200x

Najväčšie psy sveta

100%

Existuje mnoho psích plemien a rovnako ako niektoré sú miniatúrne, iné naopak doslova obrie. Na svete je hneď niekoľko psích rekordmanov, ktorí sa môžu pýšiť kohútikovou výškou viac ako jeden meter a hmotnosťou aj viac ako 100 kg! Pozrite sa na najväčšie plemená i konkrétne psy.

  • 1 219x

Najdrahšie psie plemená na svete

80%

Medzi psími plemenami sú mnohé vzácnejšie než iné a často i priamo v jednom plemene môže byť šteňa v určitom sfarbení drahšie než v základnej farbe. Aké plemená sú najdrahšie? Pozrite sa na video a zistite, pri kúpe akých čistokrvných psov si priplatíte.

  • 315x

Najrýchlejší pes na balóne - Guinnessov rekord

0%

Prinášame vám ďalší Guinnessov rekord, ktorý získal psík. Tentokrát ide o rekord, za najrýchlejšie zvládnutie 10 metrov vzdialenosti na balóne. Teda psík sa musí vlastnými silami na balóne čo najrýchlejšie dostať do vzdialenosti 10 metrov.

  • 358x

Otto - pes na skateboarde (Guinessov rekord)

80%

Tento buldog menom Otto je držiteľom Guinnessovho rekordu v najdlhšej vzdialenosti prejdenej na skateboarde v "ľudskom tuneli". Išlo o zoskupenie 30 ľudí a psík im prešiel pod nohami.

  • 668x

Pes vodičom automobilu

80%

Porter, Monty a Ginny sú psy z útulku. Nenápadný vzhľad a zdanlivá všednosť trojici práve neuľahčuje nájdenie nového domova. Na ich pozoruhodné vlastnosti upozornila akcia, v rámci ktorej sa všetci traja naučili riadiť automobil.

  • 801x

Najrýchlejší pes na bicykli

40%

Veľmi dramatické preteky dalmatíncov plné napätia. Kto vyhrá? Modrý alebo červený? No, asi budete prekvapení:-)

  • 205x

Rekord - najmenší služobný pes

0%

Ako služobné psy máme zažitých nemeckých ovčiakov, a preto vás možno prekvapí, že ako najmenší služobný pes je zapísaná v Guinessovej knihe rekordov čivava. Pozrite sa na video.