topovat ověřit

Psie videá

Zaujímavosti

  • 2 073x

Šikovné psy plnia povely na jednotku

40%

Psy sú veľmi učenlivé, a aj keď je každé plemeno iné, tak sa zvládajú naučiť mnoho povelov, z ktorých sa vám môže zatajiť dych. Pozrite sa na skvele vycvičené psy v tomto videu. Budete sa diviť, čo všetko zvládnu.

  • 1 284x

Test psích hračiek na dvoch psoch

100%

Väčšina psov miluje hračky, a to nielen v šteňacom veku, ale i v dospelosti. Poznáte psa, ktorý by nerád aportoval? My nie, tak sa pozrite na toto video a zistite, aké hračky majú u psíkov najväčší úspech.

  • 360x

Beh so psom: obľúbený psí šport

80%

Existuje mnoho psích športov, ktorým sa môžete so svojím štvornohým parťákom venovať. Počuli ste už o behu so psom? Vo videu sa dozviete, čo táto aktivita presne obsahuje a ako s ňou môžete začať.

  • 834x

Zaujímavosti o psoch, o ktorých väčšina ľudí netuší

100%

Psy sú zaujímavé v mnohých ohľadoch, premýšľali ste niekedy o tom, prečo majú na predných tlapkách sedem vankúšikov, ale iba päť prstov? Fakty spojené s anatómiou aj chovaním sa dozviete vo videu.

  • 2 723x

Odmietanie jedla od cudzích ľudí

100%

Každý pánko chce mať poslušného psíka, s ktorým sa nemusí báť ísť von medzi ľudí. Naučiť psa nebrať si jedlo od cudzích, alebo zbierať náhodné dobrôtky v parku je veľmi užitočné.

  • 228x

I maznáčikovia sa môžu stať hrdinami

100%

Maznáčikovia sú citliví na rôzne veci a dokážu spoznať to, čo si my ľudia nie sme schopní všimnúť. Mnohokrát už pomohli svojim pánom z nepríjemných situácií a alebo im rovno zachránili život.

  • 315x

Ako je to s psími množiarňami?

100%

Ďalší diel obľúbeného Psieho radcu, ktorým sprevádza Patricie Solaříková. Tentoraz sa bude venovať tematike množiarní a prizvala si k tomu rovno dve hostky, ako prvú hereckú kolegyňu Janu Bernáškovú a ďalšou hostkou je pani Václava Brabcová – predsedníčka spolku na ochranu zvierat.

  • 263x

Zásah psích záchranárov

100%

Premýšľali ste niekedy o tom, aká náročná je práca psieho záchranára? Pozrite sa, ako špeciálne cvičené psy hľadajú obete v sutinách a dokážu zachrániť ľudské životy. Dozviete sa tiež, ako ich práca prebieha a na čo všetko si musia záchranári dávať pozor.

  • 797x

Ako sa pripraviť na príchod šteňaťa

100%

Tešíte sa na nový štvornohý prírastok do rodiny? Pozrite sa, na čo by ste sa všetko mali pripraviť, a ako prvý deň šteňaťu v novom domove čo najviac spríjemniť. Nezabudnite si dopredu nakúpiť základné vybavenie, aby malo šteniatko svoj brlôžtek, misky a ďalšie potreby, bez ktorých sa neobídete.

  • 373x

Odnaučte psa, aby škamral o jedlo

100%

Prekáža vám, že váš pes dranká o jedlo, keď niečo pripravujete v kuchyni, alebo keď sami jete? Drankanie je zlozvyk, ktorý je možné odnaučiť. Keď psovi dáte kúsok jedla, tak v podstate jeho chovanie odmeníte, a to sa musí zmeniť, ale je dôležité, aby spolupracovali všetci členovia vašej domácnosti.