topovat ověřit

Ako je to s psími množiarňami?

  • Psie množiarne: na čo si dať pozor
100%

Ďalší diel obľúbeného Psieho radcu, ktorým sprevádza Patricie Solaříková. Tentoraz sa bude venovať tematike množiarní a prizvala si k tomu rovno dve hostky, ako prvú hereckú kolegyňu Janu Bernáškovú a ďalšou hostkou je pani Václava Brabcová – predsedníčka spolku na ochranu zvierat.

Téma množiarní je v dnešnej dobe veľmi aktuálna. Vo videu si môžete vypočuť rozhovor s Janou Bernáškovou, ktorá si vzala z útulku asi desaťročnú sučku čivavy – Miu. Jej minulosť nebola jednoduchá, Mia pochádza s najväčšou pravdepodobnosťou z nejakej množiarne alebo bola inak týraná. Teraz už sa má dobre a užíva si lásku celej rodiny.

Druhou hostkou je pani Brabcová, ktorá sa bližšie venuje téme množiarní. A čo že to množiareň vlastne je? Ide o komerčný veľkochov, kedy sú zvieratá držané v zlých podmienkach. Ďalej sa dozviete, na čo si dať pri kúpe šteňaťa pozor a ako spoznať množiteľa od slušného chovateľa. Pamätajte si, že vždy musíte vidieť matku šteniat a prostredie, v ktorom žijú.

Máte doma tiež psíka z útulku alebo množiarne? Dokážete porovnať, či je taký pes vďačnejší? Podeľte sa s nami o svoj názor do komentára a pripojiť môžete i fotku.

pozreté: 89x

Budeme radi, keď toto video ohodnotíte :-)

100%

Čo Vás zaujalo? Chýba Vám tu niečo?
Napíšte komentár...