topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá - psy a mačky

  • 404x

Mačiatko a psík

0%

Na videu uvidíme zachránené mačiatko, ktoré bolo nájdené na ulici. Tak sa ho ujala táto milujúca rodina a mačiatko našlo svojho nového psieho "bračeka". A ako je už z videa vidieť, mačiatko ho má naozaj rado.

  • 388x

Kamarátstvo medzi mačiatkom a psom

0%

Podľa slov majiteľa od prvej chvíle, keď priviedli mačiatko domov, vnizklo medzi ich psom a týmto mačiatkom obrovské kamarátstvo. Stala sa z nich neodlúčiteľná dvojica. No a video to dokazuje.

  • 1 557x

Šteniatka a mačiatka sa zoznamujú

80%

Mysleli ste si, že neexistuje nič roztomilejšie než malé šteniatko alebo mačiatko? Ale áno! Predsa keď dáte hŕbu tých najrozkošnejších šteniatok a mačiatok dohromady! Potom už stačí len pozorovať ich prvotné nesmelé oťukávanie, kúzelné hrátky a nestihnete sa rozplývať dojatím. Roztomilosť nadmieru. Presne to nájdete v tomto videu.

  • 869x

Vrelé prijatie nového člena domácnosti

80%

Molly je kríženec pitbulteriéra. Jej majiteľ našiel opustené mačiatko a rozhodol sa ich spolu zoznámiť. Molly reaguje na nového člena svorky s obrovským nadšením. Mačiatko vzrušene a pritom opatrne očucháva, vzápätí radostne poskakuje po posteli sem a tam a vrtí veselo chvostom.

  • 710x

Spoločná relaxácia

80%

Murkin, psík s veľkým čiernym ňufákom, je dobrák až do špiku svojich kostí. Malé mačiatka to veľmi dobre vedia. Nezdráhajú sa k nemu pritúliť a zaspať hlbokým, bezstarostným spánkom, pretože sú pri ňom vždy v bezpečí. Murkin nemá proti blízkosti mačiatok výhrady a spokojne leží. Skrátka idylka!