topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá - psy a deti

  • 265x

Po roku sa opäť videli

80%

Obaja starí priatelia sú skrátka nadšení! Malý chlapec a veľký pes, niekdajšia nerozlučná dvojica, ktorá sa dokázala hrať celý deň - sa zase vidí, doslova po roku a po dni. Stará láska nezmizla, naopak, z psieho hlasu spoznáme, ako dojemná chvíľka to vlastne je a pozadu nezostáva ani sám chlapec. Skrátka láska psia a ľudská, tá nepozná žiadne hranice!

  • 254x

Kto sa to tu batolí?

0%

Ľudské mláďa verzus psie mláďa? Tieto pretetky v batolení by mali jasného víťaza, tu sa však na nejaké vzdialenosti nehrá. Všetci traja kamaráti sa batolia priamo skvele, no povedzte sami, nie je to roztomilé snáď na päťsto percent? Psíkom stačí len málo, batolenie svojho malého ľudského kamaráta totiž v jadre berú ako podnet na hranie - a rozhodne to pôsobí veľmi vtipne! Skoro až by sa chcelo dať tým krásnym šteniatkam nejakú maškrtu.

  • 501x

Psia uspávanka

100%

Roztomilý psí opatrovník hojdá malé dieťa v kolíske.

  • 1 561x

Keď sa psí velikáni hrajú s tými najmenšími

60%

Ako dobre môže fungovať vzájomné spolužitie reprezentantov veľkých psích plemien a úplne maličkých detí, o tom je tento súbor videí. Zachytáva veselé momenty plné hier a žartovné dráždenie veľkých psov, ktorí sa hrajú s malými deťmi s veľkou obozretnosťou alebo deti jednoducho stoicky ignorujú. Samozrejme na všetkých zúčastnených pozorne dohliadajú dospelí.

  • 2 151x

Prečo by malo mať dieťa psa?

100%

O prínosoch, ktoré dieťaťu poskytuje spolužitie so psím kamarátom, sa zaoberá náš článok "Prečo zaobstarať psa dieťaťu". Toto video ukazuje, že psy dokážu byť neobyčajne zábavnými a vnímavými spoločníkmi aj pre tie úplne najmenšie deti. Video je plné vtipných momentov, pri ktorých sa naozaj pobavíte.

  • 1 090x

Lekcia cirkusovej prípravy

80%

Pamätáte si na svoje detské roky, kedy boli obľúbenou kratochvíľou mnohých dievčatiek preteky, kto dokáže dlhšie cvičiť s gumovou obručou bez toho, aby spadla na zem? Malá cvičiteľka novofundlandského krásavca sa rozhodla, že svojho psíka naučí, ako sa stať cirkusantom ľahko a rýchlo. Potom, čo pes zvláda prejsť obručou bez najmenšej chybičky, prichádza chvíľa pre vyšší level. Pes však na tancujúcu obruč len udivene pozerá.

  • 1 068x

Zábava na roztrhanie

80%

Nielen roztomilé malé šteniatka, ale doslova psíci všetkého druhu dokážu vykúzliť na detskej tvári široký úsmev. Niekedy pripadajú deťom psy tak zábavné, že sa rozosmejú na plné hrdlo a nemôžu za žiadnu cenu prestať. Psíci reagujú s nadšením, vrtia v rámci medzí chvostom alebo sú z hurónského smiechu dieťatka tak trochu na rozpakoch.

  • 838x

Odmenené bábätko

80%

Maličké roztomilé bábätko sa prvýkrát plazí po zemi. Snaživo sa zvoľna približuje smerom k psíkovi, ktorý ho zaujíma a láka. Ten trpezlivo čaká, až sa k nemu dieťatko dostane. Potom ho za jeho mimoriadne úsilie odmeňuje veľmi nežným olíznutím po tvári.

  • 901x

Keď psíky a mačičky zaspia s bábätkami

80%

Neuveriteľné video o spinkajúcich deťoch s ich huňatými kamarátmi. Skrátka, tu funguje psík miesto plyšovej hračky:-)

  • 1 088x

Šteniatko sa hrá s bábätkom

60%

Zábavné video o tom, ako sa krásne môžu malé deti vyhrať so šteniatkom Shorkiem. Shorkie je kríženec medzi Ši-cu a jorkšírom. Je antialergenný a vhodný k deťom.