topovat ověřit

Psie videá

Vtipné videá - psy a iné zvieratá

  • 274x

Malá opička si užíva veľa zábavy so psíkom

100%

Veľký pes a malá opička. Zdanlivo nesúrodá dvojica si veľmi rozumie, psík vie, že opička je ešte príliš malá na to, aby chápala, že sa správa aj trošku nevhodne. Podobné priateľstvo môže bezproblémovo fungovať, ostatne, pozrite sa na takmer minútové video sami. A čo keď bude opička veľká? Vydržia spolu aj naďalej? Budú to nerozluční kamaráti doslova na život a na smrť?

  • 167x

Agama a čivava

100%

Súboj, ktorý asi nebude mať víťaza. Čivava je síce podstatne agresívnejšia, je tu však faktor strachu z neznámeho, takže sa vždy pred finálnym úderom radšej stiahne. Agama pobehuje po miestnosti ako kybernetická myška, sú to veľmi zaujímavé zvieracie šachy. Tri minúty súboja, v ktorom prebieha len zastrašovanie protivníka a vlastne k ničomu nedôjde - ale aj tak ide o vydarený humoristický kúsok.

  • 308x

Sliepka, ktorá si myslí, že je pes

0%

Táto sliepka má zaujímavú predstavu. Čierne pierka ju oprávňujú myslieť si, že je psom. Bola azda psom v minulom živote? Stráži svoju majiteľku v americkom štáte West Virginia deň čo deň a žije s ňou normálne v dome. Odpočíva s radosťou na plážovom ležadle v bazéne, ale aj nakukuje do chladničky, čo je tam dobré. Videli ste snáď už niekedy predtým niečo také?

  • 180x

Malý psík proti levíčatám

0%

Keď ste šteňa, pôsobíte možno dosť bojazlivo, ale opak je samozrejme pravdou. A nenechať sa odradiť svorkou malých levíčat? Áno, aj to je možné. Prečo by vlastne mali na dané miesto vôbec chodiť, malé šteniatko si tú hoduje a nechce byť nikým rušené. Ak by sa snáď niekto opovážil, tak ho svojím detským štekotom ihneď zaženie na útek, nech už by to bol ktokoľvek. Naozaj nemieni ustúpiť ani o kúsok, čo sa určite presvedčíte so smiechom sami!

  • 263x

Mačka, pes a vydra

100%

Videli ste snáď niekedy, aby sa priatelili takto rozdielne živočíchy? Všetci sa hrajú, zabávajú sa a celkovo je to skrátka nerozlučné trio. Mačka, pes a vydra si užívajú život spoločne, nič ich od seba nedostane. Dokonalá roztomilosť, z ktorej by si mali vziať mnohí ľudia príklad. Priateľské vyvádzanie - prípadne, pokiaľ chcete, vydrovanie - nenechá jediné oko suché. A samozrejme ani pes nezostane bokom, zapojí sa tiež!

  • 221x

Pes a morča si užívajú melón

0%

Či už hlodavec alebo najlepší priateľ človeka, melón milujú všetci. Viac ako deväťdesiat percent vody a sladká chuť - osvieženie, kotré sa jednoducho hodí, hlavne keď je vonku poriadne horúco. Kto melón ešte neochutnal, ten nevie, o čo vlastne prišiel. A len sa pozrite, ako sa zvierací priatelia vedia pekne podeliť, niektoré dnešné deti - súrodenci - to medzi sebou nedokážu ani za nič. Škoda, deti by sa mohli všeličo priučiť!

  • 127x

Pes vydesil medveďa

0%

Vo zvieracej ríši sa toho niekedy odohrá veľa, až by sme sa všetci divili. Len zlomok sa však dokáže zaznamenať na kameru. Toto je však jeden prípad, kedy sa to podarilo - veľkostne priemerný pes dokázal zahnať na „útek“ malé medvieďa, ktoré sa jednoducho jeho rýchlych pohybov trochu vydesilo. Cenný skalp na bojisku pre domáceho maznáčika, pretože predsa len, ktorý pes toto kedy v histórii dokázal, však?

  • 119x

Pes proti oslovi

100%

Oslovi nakoniec tak trochu, avšak z pochopiteľných príčin, dôjde trpezlivosť a uvidíte sami, čo sa vlastne stane. Keď sú dvaja na jednu misku, jeden bude mať jednoducho menšiu porciu, to je (bohužiaľ) isté. A pes si svoje miesto pri jedálenskom stole žiarlivo stráži, nenechá oslíka sa ani trochu priblížiť. Skrátka tá dobrota v miske je príliš vzácna na to, aby sa delil. Celý obed však skončí menším zakňučaním...

  • 129x

Hrátky s medvedíkom čistotným

40%

Nudíte sa? Kúpte si medvedíka čistotného! To je slávna hláška zo slávneho českého filmu. A ako by sa ňou inšpiroval aj pes v nasledujúcom videu. Teraz už sa nudiť nikdy nebude, pretože má parťáka na hranie a zábavu. Že by snáď bol medvedík čistotný považovaný za šteňa? Pozrite sa, čo si všetko dovolí, to by predsa len tak niekomu nemohlo prejsť. Ale čo, kamarátstvo je kamarátstvo, tam sa musí nejaký ten štuchanec pod rebrá odpustiť.

  • 139x

Pes si osedlal koňa

0%

Dokáže pes jazdiť na koni? Ak si myslíte, že nie, možno vás vyvedieme z omylu. Skrátka dokáže, tu je jasný dôkaz. Verní priatelia, ktorí sa nikdy neopustia - kôň, respektíve skôr poník a pes. Dovádzajú spolu po ohrade a na pár sekúnd dokonca uvidíte inštruktážne video pre psov, ako si dobre osedlať koňa a pokúsiť sa nespadnúť. Ale na druhú stranu, ono by to nebolo z veľmi veľkej výšky, aby došlo k zraneniu. Tak príjemnú zábavu!