topovat ověřit

Psie videá

Roztomilé videá - psy

  • 1 417x

Vtipné previnilé psy

60%

Všetci páni veľmi dobre vedia, ako sa ich psíky dokážu tváriť, keď niečo spravia. Pozrite sa na vtipné video 10 najprevinilejších psov, zaručene vás rozosmejú.

  • 513x

Kokosový orech? Paráda!

60%

Jasne, kokosové orechy sa v psej papuli rozlúsknu veľmi ťažko, bude preto nutné spoľahnúť sa na človeka. Ale keď on je ten kokos taký dobrý! Prečo si nedať tú obrovskú porciu kalórií, ktorá zároveň obsahuje aj veľa minerálnych látok potrebných pre psie telo? Sladké žuvanie miluje hádam každý pes, takže nie je divu, že niekoľko pekných porciček kokosu skončí v papuli najlepšieho priateľa človeka.

  • 152x

Pauza medzi futbalom

100%

Zápas anglickej nižšej súťaže musel byť prerušený, pretože na ihrisku sa objavil nepozvaný štvornohý hráč. Sobotňajší duel medzi Halesowenom a Skelmersdale to však skôr okorenilo, hráči sa bavili a zápas musel byť na celých sedem minút prerušený. Najväčšiu zýbavu z toho však mal sám psík, toho jednoducho nebolo možné chytiť, ani keď proti nemu išli všetci hráči na ihrisku i ich kolegovia z lavičky.

  • 625x

TOP 10 najroztomilejších psíkov

80%

Roztomilé psíky má skrátka každý rád, to prizná aj ten najzarytejší milovník mačiek alebo nadšený chovateľ morčiatok, ktorý najlepšieho priateľa človeka práve dvakrát nemusia. Pozrite sa na desiatku tých najkrajších psíkov, ktorí uvideli svetlo internetu. Youtuber je povolanie, posolstvo, čokoľvek chcete - ale títo ľudia jednoducho tiež chovajú štvornohých miláčikov a chcú sa nimi pochváliť verejne. Čo myslíte, podarilo sa?

  • 213x

Psie kúpele počas leta

0%

Toto video je memento - nezabudnite na svojho maznáčika počas letných mesiacov, kedy naozaj praží slnko a jazyk sa lepí na podnebie. Uvedomte si, že psík trpí niekoľkonásobne viac než vy! Aj preto mu treba dopriať skvelú kúpeľ, pokojne v kúpeľni alebo pomocou záhradnej hadice. Užije si to a poriadne sa osvieži. Ostatne, sami uvidíte, ako sa bude biely pes tváriť na tečúcu vodu.

  • 215x

Ako vo vytržení z televízie

0%

West Highland white teriér menom Molly Malone je veľmi zaujatý a zaneprázdnený sledovaním televízie jeho majiteľov, ktorí mu v priebehu zapínali rôzne programy. Očividne ho veľmi zaujali programy so psami, ostatne nie je vôbec divu. Zaujímavé programy sleduje takmer bez jediného pohnutia z bočného operadla sedačky, ktorá je priamo oproti televízoru, pred ktorým na konci videa začne nadšene poskakovať.

  • 400x

Veľkolepý psí súboj

100%

Sasha a Malia sú psie slečny, ktoré si niekedy neberú servítky a vzájomné boje - snáď za nejakú urážku alebo zo zábavy - pôsobia veľmi realisticky. Tieto psie súboje sú určite na prvý pohľad smiešne, potom si však uvedomíte možnú vážnosť situácie. Mačky to však robia tiež. Tieto dve veľké psie slečny sa skôr len nudia a potom robia doslova a do písmena psie kusy. Bavia sa tým? Určite áno, nejde o vážny spor.

  • 274x

Najzaujímavejšie letné oblečky

0%

Máte doma naháča alebo čivavu? Prípadne skrátka psíka, ktorého je potrebné obliecť - aby sa ochránila jeho koža pred slnkom alebo mu nebola v zimných mesiacoch počas prechádzky veľmi zima? Inšpirujte sa najzaujímavejšími modelmi podľa psích módnych návrhárov, tentoraz na letnú sezónu. Možno môžete svojmu miláčikovi pokojne aj niečo ušiť, rozhodne bude rád za milý darček. A pri prechádzke z neho nikto nespustí oči!

  • 934x

Čivava si olizuje labky

0%

Ako keby tam mala turecký med, však? Neustále olizovanie labiek, sprevádzané ešte k tomu trošku labužníckym mľaskaním. Pôsobí to veľmi zvláštne, ale možno je to taká psia obsesia, ktorú nemožno stopnúť. Čivava však pôsobí roztomilo, o tom nemôže byť ani reč. Prináša svojim majiteľom radosť každý deň, domáci miláčik jednoducho na jednotku. Odolali by ste, keby ho deti chceli „pod stromeček“?

  • 637x

Najškaredší pes na svete

80%

Ten vôbec najškaredší pes v USA - a dosť možno aj na celom svete. Pozrite sa na neho, veď on je taký škaredý, až je vlastne krásny. Šliape si na jazyk a má neprítomný pohľad. Možno práve preto je zberateľom rôznych ocenení a jeho hrdá majiteľka o ňom môže hovoriť v televízii. Je to skrátka veľká hviezda. Áno, naháči sú na jednu stranu „nepozerateľní“ psi, ale nie sú súčasne priamo neodolateľní?