topovat ověřit

Test psích hračiek na dvoch psoch

  • Najobľúbenejšie psie hračky Akima a Merlina
100%

Každý pes je iný a má iné preferencie, a to platí i u hračiek, zatiaľ čo niečí psík nedá dopustiť na plyšákov, tak iný ich počas minúty rozhryzie a musíte mu kúpiť hračky iného typu, ktoré niečo vydržia. Vo videu uvidíte, aké hračky má najradšej Akim a Merlin.

Ako prvá je zmienená tenisová loptička, tú by mal mať doma každý správny chovateľ. Ale pozor, pokiaľ necháte psa, aby ju žuval, tak mu veľmi dlho nevydrží. Ďalšou obľúbenou, ale hlavne odolnou hračkou je puller, čo je výcviková pomôcka aj nový kynologický šport.

Medzi najlepšie hračky patrí podľa Akima a Merlina multifunkčné preťahovadlo s dierovaným balónikom, ktoré je vyrobené na mieru. Potom je vo videu zmienený pešek na preťahovanie. Všeobecne je vidieť, že Veronikine psy milujú preťahovanie, a preto ďalšia je hračka "nehračka", a to mop. Medzi ich topky patria loptičky na šnúre v rôznych druhoch. Dajú sa ľahko hádzať a ďaleko doletia, navyše sa o ne môžete opäť preťahovať. Na rad prichádza aj hračka vlastnej výroby z fleecových diek a tenisovej loptičky, to je tiež výborná záležitosť.

Ako predposledné sú zmienené odolné kosti na hryzenie, do ktorých sa dajú dokonca vložiť maškrty. Tie psíky zabavia a navyše sa starajú o chrup. A potom prichádza na rad frisbee, nech už ide o úplne základné veľmi gumové alebo kvalitné pretekárske.

A aké hračky patria medzi najobľúbenejšie u vás doma? Napíšte nám do komentára.

pozreté: 1 183x

Budeme radi, keď toto video ohodnotíte :-)

100%

Čo Vás zaujalo? Chýba Vám tu niečo?
Napíšte komentár...