topovat ověřit

Šikovné psy plnia povely na jednotku

  • Najlepšie vycvičené psy
40%

To, že psy zvládajú základnú poslušnosť, nie je nič neobvyklé a rozhodne by povely typu sadni, ľahni, zostaň a pod. mali ovládať všetky psy. Patrí to k základnej výchove. Niektorí páni sa však svojim psom venujú viac a učia ich ďalej.

Okrem jednoduchých povelov sa môžete venovať rôznym trikom či dokonca dogdancingu, ide o na pohľad veľmi páčivé vystúpenie, kedy so svojím psom "tancujete". Necítite sa na to? Nevadí, skúste svojho psa naučiť niečo užitočné – napr. aby vám priniesol poštu, rovnako ako šikovník vo videu.

Psy môžete zabaviť aj rôznymi hlavolamami, čo oceníte práve v škaredom počasí, kedy nemôžete ich energiu vybiť vonku. Keď zamestnáte hlavu, uvidíte, že váš štvornohý partner sa unaví i bez dlhej prechádzky. Máte doma viac psov? Naučte ich sa pri splnení povelu synchronizovať, vyzerá to krásne.

Ako ste na tom s výcvikom vy? Ste radi že váš pes ovláda základné povely, alebo z neho robíte majstra všetkých trikov a môžete sa pochváliť podobnými kúskami, ako sú vo videu? Napíšte nám do komentára.

pozreté: 1 879x

Budeme radi, keď toto video ohodnotíte :-)

40%

Čo Vás zaujalo? Chýba Vám tu niečo?
Napíšte komentár...